آموزش تبدیل حالت زمستانه پکیج به تابستانی در تهران پکیج

4.7/5 - (4 امتیاز)

آموزش تبدیل حالت زمستانه پکیج به تابستانی در تهران پکیج را در این مقاله آموزش میدهیم.آگاهی از تبدیل حالت زمستانه پکیج به تابستانی و یا بلعکس از زمستانی به تابستانی نکته بسیار مهمی است که باید به آن اهمیت بدهیم.برای شما خواننده گرامی یک فیلم آموزشی قراردادیم سپس توضیحات کاملی را داده ایم. چنانچه نیاز به تعمیر پکیج در اسلامشهر یا تهران داشتید میتوانید کلیک کنید.

تمامی تعمیرات پکیج در تهران و اسلامشهر لواسان پردیس پرند با ضمانت یکساله ی تعمیر انجام خواهد شد۰۹۱۰۶۸۶۸۰۲۱

تعمیر پکیج در اسلامشهر و تهران با بهترین کیفیت توسط نمایندگی بوتان

آموزش تبدیل حالت زمستانه پکیج به تابستانی در تهران پکیج

تعمیر برد پکیج در تهران با ضمانت ۶ ماهه 09106868021

ارور خطاهای پکیج های بوتان ایساتیس تاچی و …(کلیک کنید)

تعمیکار آبگرمکن و پکیج در اسلامشهر

فروش پکیج و رادیاتور و آبگرمکن بوتان با ضمانت در سرتاسر کشور

این مراحل پیچیده نیستند اما دانستن نکاتی این کار را برای شما راحت تر می کند.  بعد از گذشتن فصل سرما ممکن است نیاز به تغییر حالت پکیج  باشد.  این حالت ها می توانند در پکیج های مختلف، متفاوت باشند. در ادامه تهران پکیج به آموزش تبدیل حالت زمستانه پکیج به تابستانی در انواع پکیج ها می پردازد.

اهمیت تبدیل حالت زمستانه پکیج به تابستانه

تبدیل حالت زمستانی به تابستانی در پکیج دیواری از اهمیت بالایی برخوردار است. تمامی پکیج هایی که تولید می شوند  در سه حالت قابل تنظیم می باشد.  از این حالات می توان به حالت زمستانه ، حالت تابستانه و پکیج خاموش اشاره کرد. در هر فصل و شرایطی یکی از این حالت ها کاربرد دارند. به طور معمول در فصول گرم سال از حالت تابستانه استفاده می شود و هرچه  هوا رو به سردی می رود، حالت زمستانه برای گرم کردن خانه و محیط کاربرد خواهد داشت.

تبدیل حالت زمستانه به تابستانه در پکیج ایران رادیاتور و بوتان

حالت زمستانه پکیج چیست

حالت زمستانه به یک وضعیتی گفته می‌شود که پکیج علاوه بر گرم کردن آب مصرفی، رادیاتورها یا شوفاژ های خانه را نیز گرم میکند. 

همانطور که می دانید امروزه استفاده از پکیج ها  برای گرم کردن خانه بسیار مرسوم شده است.

این  سیستم گرمایشی کم خطر بوده و دما را در تمام خانه یک دست نگه میدارد .اما نکته حائز اهمیت این است که پکیج قادر به تعیین همزمان آب گرم بهداشتی و آب داغ گرمایشی نمی باشد.  در واقع زمانی که شما با آب گرم کار میکنید رادیاتور ها از انرژی ذخیره شده استفاده می کنند و به آب داغ تولید می شود و این یعنی وقتی که نیاز به آب گرم بهداشتی ندارید، پکیج برای داغ کردن آب مصرفی رادیاتور ها فعال می شود.

در اینجا مقصود از آب مصرفی  بهداشتی آبی است که به عنوان آب خوردن و همچنین آب مورد نیاز برای شست و شو استفاده می کنیم. زمانی که دستگاه در حالت زمستانه قرار دارد ، پکیج توانایی تامین آبگرم بهداشتی و آب داغ گرمایشی رادیاتور ها خواهد داشت.

حالت تابستانه پکیج چیست

در این حالت پکیج  آب مصرفی رادیاتور ها را گرم نخواهد کرد.  در واقع این حالت برای زمانی است که هوا  گرم است و در فصول بهار یا تابستان قرار دارید.  در چنین شرایطی تنها وظیفه این دستگاه گرم کردن آب مصرفی می باشد.

حالت خاموش پکیج

گاهی پیش می آید که  رادیاتورها برای مدت کمی خاموش میشنود و با انرژی ذخیره شده خود محیط را گرم کند.  لازم به ذکر است که زمانی که پکیج در حالت زمستان قرار دارد، اولویت با گرم کردن آب با آب مصرفی می باشد.  در چنین حالتی پکیج خاموش شده و تنها آب مصرفی را گرم میکند.

سه ولوم اصلی پکیج

در پکیج ها معمولا سه ولوم و یا پیچ اصلی وجود دارد که هریک برای نیاز هایخاصی دستگاه طراحی شده اند. برای قرار دادن دستگاه در حالت زمستانه به تابستانه و یا بالعکس، با این ولوم ها سر و کار خواهید داشت و داشتن اطلاعاتی درباره ی  آن ها می تواند بسیار مفید باشد.

دکمه های پکیج ایران رادیاتور و ولوم پکیج

ولوم اول

ولوم اولی برای روشن و خاموش کردن دستگاه به کار گرفته می شود. این قطعه در قسمت راست دستگاه تعبیه شده است و زمانی که روی صفر قرار بگیرد یعنی دستگاه خاموش شده و اگر آن را روی یک بگذارید دستگاه روشن خواهد شد.

 ولوم دوم

این قطعه در قسمت وسط پکیج قرار می گیرد و  برای تنظیم دمای آب مصرفی طراحی و نصب شده است.  با تنظیم این بخش در حالت های مختلف می توانید دمای آب مصرفی را کم یا زیاد کنید. این ولوم معمولا با یک بار تنظیم راه می افتد و نیاز به تنظیمات مجدد ندارد. بهترین حالت آن قرار گرفتن در وسط است؛ با این حال می توانید با توجه به محیط و سلیقه ی خود تنظیمات آن را تغییر دهید.

ولوم سوم

مهمترین ولوم که برای تبدیل حالت زمستانه پکیج به تابستانی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ولوم در سمت چپ دستگاه قرار دارد.  اگر آن را روی صفر قرار دهید، پکیج در حالت تابستانه قرار می گیرد،  اما اگر می خواهید دمای خانه تان بالاتر باشد، می توانید مقدار آن را افزایش دهید تا پکیج در حالت زمستانه قرار بگیرد.

شما می توانید با توجه به دمای بیرون و مزاج خود تنظیمات آن را تغییر دهید.  سعی کنید تنظیمات آن را بصورت استاندارد انجام دهید و آن را در بالاترین حد خود نگذارید زیرا این اقدام به دستگاه فشار وارد کرده و ممکن است باعث خرابی آن شود.

 چگونگی تبدیل حالت زمستانی به تابستانی پکیج ایران رادیاتور

کلید پکیج ایران رادیاتور و ولوم پکیج

مرحله اول

در مرحله ی اول مطمئن شوید که پکیج خاموش است.  همانطور که پیش از این نیز گفته شد با قرار دادن سمت راست در درجه صفر میتوانید پکیج را خاموش کند .  برای ادامه شیرهای رفت و برگشت رادیاتور را ببندید و از بسته بودن آنها مطمئن شوید.

مرحله دوم

در قدم بعدی  با استفاده از ولوم وسطی دستگاه؛ دمای مورد نظر خود را تعیین کنید.  بهترین حالت قرار دادن آن نقطه ی وسط می باشد، اما با توجه به سلیقه و محیط محل زندگی تان می توانید آن را تغییر دهید. در آخر کافیست ولوم سمت چپ یا همان ترموستات مدار شوفاژ را در حالت صفر بگذارید تا این عملیات به پایان برسد.

تبدیل زمستانی به تابستانی پکیج بوتان

کلید پکیج بوتان و ولوم پکیج

این پکیج نیز مانند  پکیج دیواری ایران رادیاتور در سه حالت تابستان و خاموش کار می کند.  ولوم ها دقیقاً ساختاری شبیه آنچه در پکیج دیواری ایران رادیاتور به آن اشاره شد دارند .

مرحله اول

پیش از روشن کردن پکیج بوتان برای  انجام عملیات ، باید از تنظیم استاندارد درجه فشار آن مطمئن شوید.  بهترین حالت، قرار داشتن آن روی عدد یک می باشد.  چنانچه فشار کمتر از این بود، می‌توانید با باز کردن شیر کوچک پکیج،  فشار را افزایش دهید و زمانی که به عدد استاندارد مورد نظر رسید شیر را ببندید.

مرحله دوم

در قدم بعدی پکیج را روی تابستانه قرار داده و  وقتی که نمایشگر وضعیت  کارکرد پکیج بوتان سبز رنگ شد،  بدانی مراحل را با موفقیت پشت سر گذاشته اید و اکنون دستگاه در وضعیت تابستانه قرار دارد.

تبدیل زمستانه پکیج به تابستانه در پکیج دیواری ایساتیس

کلید راهنمای پکیج ایساتیس ولوم پکیج

نحوه تبدیل  حالت زمستانه به تابستان در پکیج ایساتیس با نمونه های دیگر تفاوت دارد.  برای این کار کافیست 2 مرحله را پشت سر بگذارید.

مرحله اول

روشن کردن پکیج بهتر است ابتدا  فشار شیرپرکن را چک کنید.  مطمئن شوید که تنظیمات آن بین یک تا یک و نیم می باشد.  اگر از این موضوع مطمئن شدید دکمه پاور را بزنید و سپس با ورود رمز چهار صفر  0000 پکیج را روشن کنید.

مرحله دوم

پس از روشن کردن پکیج ایساتیس کافیست دکمه شماره 7mode  را فشار دهید تا در حالت تابستان قرار بگیرد.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Tumblr

33 پاسخ

  1. بازتاب: - تهران پکیج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *