درباره تهران پکیج

تهران پکیج با هدف ارائه خدمات تخصصی مربوط به پکیج های دیواری شامل تعمیر پکیج و کولر گازی در تهران و اسلامشهر پردیس و لواسان راه اندازی شد. هدف والای تهران اسلامشهر پکیج ارائه این تعمیرات به صورت مقرون به صرفه برای مشتریان با توجه به شرایط اقتصادی کنونی می باشد. اسلامشهر پکیج اولین مرکز تخصصی تعمیرات پکیج در اسلامشهر واوان قائمیه می باشد که مشتریان بسیار زیادی در اسلامشهر و حومه واوان قائمیه الهیه نسیمشهر گلستان صالحیه را پوشش میدهد. تعداد بالای مشتریان تعمیر پکیج در اسلامشهر و رضایتمندی حداکثری از خدمات ارائه شده، اسلامشهر پکیج را به بهترین تعمیرکار پکیج بوتان ایران رادیاتور تاچی گلدیران  لورچ در اسلامشهر تبدیل کرده است. انجام هزاران پروژه تعمیر ، سرویس ، تعمیرات پکیج و همچنین تعمیر کولر گازی ، آبگرمکن و بخاری از افتخارات این مجموعه در این ده سال به حساب می آید.
برندهای پکیج چون ایران رادیاتور،‌ بوتان،‌ لورچ، ایساتیس، بوش، اریستون و …

محدوده تحت پوشش

تقریبا تمام شهر تهران را پوشش می دهیم

هر جای شهر تهران پردیس اسلامشهر لواسان که هستید، کافی است با ما تماس بگیرید یا درخواست مشاوره رایگان و در صورت نیاز درخواست تعمیر پکیج و کولر گازی خود را ثبت کنید. 09106868021

تعمیر پکیج در اسلامشهر واوان قائمیه الهیه گلستان صالحیه نسیمشهر بهارستان و حومه

تهران پکیج با هدف گسترش دایره خدمات و مناطق و شهرهای تحت پوشش ، به صورت ویژه خدمات  و تعمیرکار پکیج در اسلامشهر را نیز ارائه می دهد.

اگر به دنبال تعمیرکار پکیج در اسلامشهر (واوان قائمیه الهیه گلستان صالحیه نسیمشهر بهارستان) هستید. یا به تعمیر آبگرمکن دیواری بوتان نیاز دارید. و یا حتی اگر به تخصص تعمیرکار کولرگازی در اسلامشهر نیاز دارید. از تجربه و تخصص کارشناسان اسلامشهر پکیج با قیمت های مقرون به صرفه استفاده کنید.
هدف ما همچنان گسترش خدمات با کیفیت و مقرون به صرفه به همشهریان عزیز می باشد. سعی ما این است که همچنان بهترین تعمیرکار پکیج در اسلامشهر باشیم.

شما میتوانید جهت گرفتن نوبت تعمیر با شماره سایت تماس بگیرید.

نقشه اسلامشهر