تعمیر برد پکیج در تهران

تعمیر برد پکیج دیواری در تهران با گارانتی 6 ماهه تعمیرکار 09106868021 تعمیرات در محل تعمیرکار بوتان ایران رادیاتور تاچی بوش فرولی ایساتیس باکسی لورچ

4.9/5 - (12 امتیاز)

برد پکیج دیواری به عنوان مغز پکیج فعالیت میکند.هنگامی که به دلایل مختلف برد پکیج ازکار می افتد پکیج و قطعات پکیج دیگر توانایی دستور پذیری و دستوردهی به قطعات مختلف جهت گرمایش را ندارد.برای جلوگیری از آسیب بیشتر لازم است که با تکنیسین متخصص تماس بگیرید. ولی با مطالعه مقاله آموزش تخصصی تعمیر برد پکیج دیواری ممکن است بتوانید این کار را انجام دهید در ادامه با تهران پکیج همراه باشید.چنانچه نیاز به تعمیرکار برد پکیج بوتان ایران رادیاتور تاچی بوش فرولی ایساتیس باکسی لورچ و تعمیرات برد پکیج در تهران توسط تعمیرکار برد پکیج در تهران پکیج دارید میتوانید با شماره تماس تعمیرکار برد پکیج در تهران 09106868021 جهت مشاوره و درخواست تعمیر برد پکیج تماس حاصل کنید و از ضمانت ۶ ماهه تعمیر برد پکیج در تهران استفاده بفرمایید.

ابتدا این فیلم آموزشی سرویس پکیج توسط خودتان را ببینید.

علت خرابی برد پکیج چیست؟

برد پکیج جزء قطعات حساس موجود در پکیج می‌باشد، که در اثر نوسانات برف و یا کارکرد طولانی مدت دستگاه به مرور دچار آسیب می‌شود.

که معمولا این خرابی در دستگاه‌های قدیمی بیشتر بروز می‌کند، اما در برخی موارد دستگاه‌های تازه خریداری شده هم ممکن است که با این ایراد در برد آنها مواجه شویم.

که یکی از دلایل آن عدم نگهداری مناسب و درست پکیج و بی‌توجهی در مصرف آن است،که می‌تواند طول عمر پکیج و قطعات حساسی مثل برد را کاهش دهد.

در ادامه مقاله به تعدادی از این دلایل که منجر به بروز مشکل در برد پکیج می‌شوند و در زمان تعمیر برد پکیج دیواری باید مورد توجه قرار داد اشاره می‌کنیم:

 • قدیمی بودن پکیج دیواری
 • ورود گرد و غبار بر روی برد پکیج
 • ریزش  آب روی صفحه برد پکیج
 • خرابی در خازن‌های برد

علائم خرابی و تعمیر برد پکیج ایران‌رادیاتور ، بوتان ،گلدیران

تعمیرکاران پکیج دیواری  غیر مجاز یا بدون مهارت در امر تعمیر پکیج دیواری  معمولا به دلیل  پیدا نکردن ایراد در تشخیص عیب دستگاه  مشکل را برد می‌دانند.

اما در واقع این نیست که هر مشکلی که پکیج دیواری داشت برای برد می‌باشد. برای تشخیص درست که آیا این مشکلات از برد است یا نه باید از افراد با مهارت بالا دعوت کنید.

که برای بازدید دستگاه حضور پیدا کنند، تا با تشخیص اشتباه شما را متحمل هزینه نکنند.

کدهای خطای هر پکیج دیواری در برخی موارد به تعمیرکاران اطلاع می‌دهد که مشکل از کدام قطعه پکیج دیواری می‌باشد.

هر کدام از برند ها اعلام خطایی مشخص خود را دارند. با توجه به کد مربوط خطا می‌توان تشخیص داد که مشکل چیست.

و بعد اقدام به تعمیر برد پکیج دیواری ایران‌رادیاتور و یا تعمیر برد پکیج گلدیران و بوتان و …. کرد.

عزیزان توجه داشته باشید وقتی دستگاه ارور داد اولین چیزی که چک می‌کنید بار دستگاه می‌باشد که باید بین 1 تا 2 باشد.اگر روی صفر قرار گرفته است

برد پکیج دیواری چیست؟

ما با بیش از 20 سال سابقه در حوزه تعمیرات برد پکیج بهترین خدمات را با کمترین هزینه در اختیار مشتریان قرار می دهیم. هزینه هایی که بابت تعمیرات برد پکیج از مشتریان دریافت می گردد کاملا منطقی و معقول بوده و بیشتر از حد تعیین شده توسط اتحادیه نمی باشد.

تعمیر برد پکیج در تهران

در هر نقطه ای از تهران که باشید می توانید با شماره تلفن 09106868021 تماس گرفته و پس از متصل شدن به کارشناسان ما، مشکل مورد نظر را بیان نموده و درخواست خود را ثبت نمایید. شرکت پس از گذشت کمتر از یک ساعت تعمیرکار و تکنسین مربوطه را به منزل شما ارسال کرده تا به انجام خدمات تعمیر برد پکیج بپردازد.

کارشناسان تهران پکیج در کمتر از 24 ساعت با شما ارتباط برقرار کرده و در نهایت به ارسال متخصصین مربوطه به منزل شما می پردازند. هیچ گونه هزینه اضافی بابت حضور تعمیرکار در منزل، از شما دریافت نخواهد شد و این نکته باعث صرفه جویی زیادی در هزینه های شما می گردد.

تعمیر برد پکیج دیواری در تهران با گارانتی 6 ماهه تعمیرکار 09106868021 تعمیرات در محل تعمیرکار بوتان ایران رادیاتور تاچی بوش فرولی ایساتیس باکسی لورچ
تعمیر برد پکیج دیواری در تهران با گارانتی 6 ماهه تعمیرکار 09106868021 تعمیرات در محل تعمیرکار بوتان ایران رادیاتور تاچی بوش فرولی ایساتیس باکسی لورچ


چگونه بهترین تعمیرکار برد پکیج را انتخاب کنیم؟

پیچیده وحساسیت های برد و نقش مهم آن در پکیج کار تعمیرات و عیب یابی آن را بسیار تخصصی کرده است. بنابراین انتخاب تعمیرکار برد پکیج ماهر و حرفه ای موضوع مهمی است که هنگام بروز مشکل در این قطعه بایستی به آن توجه داشته باشید. یک تعمیرکار ماهر بایستی بتواند برد برندهای گوناگون ایرانی و خارجی را عیب یابی نماید و بهترین راه حل را برای تعمیر آن اتخاذ نماید.

دقت داشته باشید کوتاهی در انتخاب تعمیرکار نه تنها مشکل برد را رفع نمی کند بلکه به دیگر قطعات پکیج آسیب وارد کرده و هزینه های تعمیرات را افزایش می دهد.

متخصص تعمیر برد پکیج دیواری

با توجه به اینکه در ساخت پکیج ها از تکنولوژی پیشرفته ای استفاده شده است؛ افراد فاقد تخصص نمی توانند به تعمیر آن ها اقدام نمایند. برای تعمیر آن ها  لازم است تا افراد از دانش بالا برخوردار بوده و نسبت به دانش روز دنیا آگاهی های کافی را داشته باشند.

همچنین بردهای الکترونیکی قطعاتی هستند که خود از قطعه های کوچکتری مانند خازن، مقاومت و … تشکیل شده اند و تعمیر آنها نیازمند تخصص در رشته الکترونیک می باشد. شرکت تهران پکیج مرکز تخصصی تعمیرات برد پکیج در تهران با برگزاری دوره های آموزشی برای تکنسین های خود آن ها را از هر جهت آماده کرده، تا با اطلاعات آپدیت شده و با کیفیتی بالا به تعمیربرد پکیج های دیواری اقدام نمایند تعمیر برد پکیج دیواری در تهران با گارانتی 6 ماهه تعمیرکار 09106868021 تعمیرات در محل تعمیرکار بوتان ایران رادیاتور تاچی بوش فرولی ایساتیس باکسی لورچ

در کدام موارد باید اقدام به تعمیر برد پکیج کرد؟

فرقی نمی کند که برد پکیج به علت ورود آب به آن خراب شده باشد یا سوختن فیوزها و خازن ها باعث خراب شدن یا سوختن آن شوند. در هر صورت بایستی به هنگام بروز این نشانه ها و علائم هر چه سریعتر اقدام به تعمیر و عیب یابی آن کرد:

در صورت روشن نشدن پکیج و کار نکردن آن به احتمال زیاد برد پکیج آسیب دیده است و باید اقدام به تعمیر آن کرد.

اگر پکیج شما جرقه نمی زند و شعله ای تشکیل نمی شود، احتمال دارد که بروز این مشکل ناشی از خراب شدن برد باشد.

در صورت که پکیج به صورت خود به خود خاموش شود به احتمال زیاد برد آسیب دیده است.

گرما و حرارت نداشتن سیستم آبگرم را می توان از دیگر نشانه هایخرابی برد پکیج برشمرد.

کار نکردن پمپ تعبیه شده در ساختمان پکیج در اثر علل و عوامل مختلفی بروز پیدا می کند که خراب شدن برد یکی از رایج ترین این دلایل است.

در برخی مواقع به محض روشن شدن شعله، دستگاه به صورت ناگهانی ریست می شود. بروز این مشکل دلایل گوناگونی دارد که یکی از آنها خراب شدن برد می باشد.

خاموش بودن دستگاه و روشن و ثابت ماندن چراغ قرمز را می توان از دیگر نشانه های خرابی برد الکترونیکی پکیج به حساب آورد.

تعمیر برد پکیج در تهران
تعمیر برد پکیج در تهران

تعمیر برد پکیج دیواری ایران رادیاتور در تهران

برد پکیج دیواری ایران رادیاتور یکی از مهم ترین قطعات پکیج دیواری می‌باشد.

تعمیر برد پکیج دیواری ایران رادیاتور در تهران
تعمیر برد پکیج ایران رادیاتور در تهران


در ابتدا می‌خواهیم علت خرابی برد پکیج دیواری ایران رادیاتور را برای شما توضیح دهیم که می‌تواند علت خرابی سایر پکیج‌ها هم باشد چرا که قبل از اینکه شروع به تعمیر کنید باید علت را بدانید.تعمیر برد پکیج دیواری در تهران با گارانتی 6 ماهه تعمیرکار 09106868021 تعمیرات در محل تعمیرکار بوتان ایران رادیاتور تاچی بوش فرولی ایساتیس باکسی لورچ

تعمیر برد پکیج در تهران
تعمیر برد پکیج در تهران

آموزش تخصصی تعمیر برد پکیج دیواری

 • یکی از علت‌های خرابی برد پکیج دیواری که باید تعمیر برد پکیج دیواری برای آن انجام شود این است که برد پکیج گرد و خاک گرفته است و اجازه نمی‌دهد رله‌های پکیج به درستی کار کنند و باعث می‌شود برخی از قطعات برد پکیج سوخته شوند که در این حالت با استفاده از مولتی متر می‌توانید تمام آی سی، خازن و … را بررسی کنید و هر کدام از قطعات خراب بودند آن‌ها را تعمیر کنید.
تعمیر برد پکیج دیواری ایران رادیاتور مدلl24 در تهران
تعمیر برد پکیج ایران رادیاتور مدل l24 در تهران

تعمیرکار برد پکیج دیواری در تهران با گارانتی 6 ماهه تعمیرکار 09106868021

یکی دیگر از دلایل خرابی برد پکیج دیواری که به تعمیر برد پکیج دیواری نیاز دارد این است که شیر آلات پکیج نشت کرده و آب به برد پکیج دیواری ایران رادیاتور نفوذ می‌کند زمانی که این اتفاق رخ می‌دهد به دلیل اینکه برد یک قطعه الکترونیکی است در برخورد با آب واکنش نشان می‌دهد و امکان اینکه قطعات سوخته باشند زیاد است.
در این حالت برای تعمیر برد پکیج دیواری ایران رادیاتور بهتر است به مرکز تخصصی عیب یابی و تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور مراجعه کنید.

از دیگر علت‌های خرابی برد می‌تواند به اتمام رسیدن ساعت کاری قطعات روی برد باشد چرا که بیشتر قطعات الکترونیکی ساعت کاری دارند که پس از به اتمام رسیدن آن، آن قطعه دیگر نمی‌تواند به درستی کار کند.تعمیر برد پکیج دیواری در تهران با گارانتی 6 ماهه تعمیرکار 09106868021 تعمیرات در محل تعمیرکار بوتان ایران رادیاتور تاچی بوش فرولی ایساتیس باکسی لورچ و

تعمیرکار پکیج در تهران(در یک برگه جدید مرورگر باز میکند)

برای تعمیر برد پکیج دیواری ایران رادیاتور در این حالت باید قطعات آن را تعویض کنید.

در این بخش می‌خواهیم به چند نکته اشاره کنیم که به شما کمک می‌کند که به تعمیر برد پکیج دیواری ایران رادیاتور دیگر نیاز نداشته باشید از مجموع نکات این است که از محافظ برق برای آن استفاده کنید و هم اینکه هر چند وقت یک بار سرویس پکیج را انجام دهید تا گرد و خاک نگیرد با رعایت این چند نکته می‌توانید از تعمیر برد پکیج دیواری جلوگیری کنید.09106868021 سرویسکار مجاز پکیج در تهران

تعمیرکار برد پکیج دیواری بوتان در تهران

درباره تعمیر برد پکیج بوتان باید بگویم که کاملا عملکردی شبیه به پکیج ایران رادیاتور دارد.
در این بخش می‌خواهیم بیشتر شما را با تعمیر برد پکیج دیواری بوتان و ایران رادیاتور آشنا کنیم.
یکی از مواردی که به مراتب برای تعمیر برد پکیج دیواری بوتان نیاز است بلد باشید تعویض یکی از قطعات روی برد است برای انجام این کار با استفاده از یک دستگاه به نام هوا گرم پایه‌های قطعات را که به برد وصل است گرم کرده و به آرامی‌آن را از برد جدا می‌کنید

حواستان باشد که پایه‌های قطعه شکسته نشوند.

تعمیر برد پکیج بوتان در تهران
تعمیر برد پکیج بوتان در تهران

آموزش تخصصی تعمیر برد پکیج دیواری

تعمیرکار برد پکیج دیواری وایلانت در تهران

برای تعمیر برد پکیج دیواری وایلانت در برخی موارد که متوجه شدید مشکل از برد پکیج است باید همان قسمت جلوی پکیج را که پشت صفحه نمایش است را باز کنید و سپس برد را بررسی کنید و متوجه شوید مشکل پکیج شما از چیست؟
مشکل پکیج دیواری در این حالت می‌تواند سوختن خازن‌ها، خرابی آی سی، رگولاتور و … باشد.تعمیر برد پکیج دیواری در تهران با گارانتی 6 ماهه تعمیرکار 09106868021 تعمیرات در محل تعمیرکار بوتان ایران رادیاتور تاچی بوش فرولی ایساتیس باکسی لورچ و تعمیرکار برد پکیج در تهران شرق غرب شمال تعمیر و تعمیرات در محل بوتان ایران رادیاتور ایساتیس تاچی بوش فرولی

تعمیرکار برد پکیج در تهران
تعمیرکار برد پکیج در تهران


با خرابی هر کدام از این قطعات می‌توانید آن‌ها را تعویض کنید ولی در برخی موارد مشکل پکیج شما به گونه ای است که با تعویض قطعات مشکل حل نمی‌شود و باید برد را به صورت کلی تعویض کنید و اگر برد به صورت جداگانه در بازار موجود نبود پکیج را تعویض کنید.تعمیر برد پکیج دیواری وایلانت

چنانچه نیاز به تعمیرکار برد پکیج ایران رادیاتور بوتان تاچی و مدل های دیگر پکیج در تهران توسط تعمیرکار برد پکیج در تهران پکیج دارید میتوانید با شماره تماس تعمیرکار برد پکیج در تهران 09106868021 جهت مشاوره و درخواست تعمیر برد پکیج تماس حاصل کنید و از ضمانت ۶ ماهه تعمیر برد پکیج در تهران استفاده بفرمایید.

تعمیر برد پکیج دیواری لورچ

تعمیر برد لورچ در تهران
تعمیر برد لورچ در تهران

زمانی که پکیج شما خراب بود و توانایی کار کردن به صورت صحیح را نداشت باید تعمیر برد پکیج دیواری را انجام دهید.
علت‌های بروز مشکلات در پکیج می‌تواند سرویس نکردن پکیج دیواری، نشت آب به داخل برد، خرابی و یا سوختن بعضی از قطعات آن باشد.
برای تعمیر برد پکیج دیواری لورچ در صورتی که مشکل آن سرویس به موقع نباشد می‌توانید آن را سرویس کرده و سپس قطعاتی که با مشکل رو به رو شده اند را تعویض کنید.
تعمیر برد پکیج لورچ در صورتی که آب به آن نشت کرده باشد در برخی موارد می‌تواند غیر قابل تعمیر باشد

چرا که آب به آی سی نفوذ کرده و دیگر قابل تعمیر نیست و اگر بخواهید همان آی سی را از بازار خریداری کنید برنامه نویسی آن را کسی نمی‌تواند انجام دهد در این حالت باید یک پکیج جدید خریداری کنید به جای اینکه تعمیر برد پکیج را انجام دهید.تعمیر برد پکیج دیواری لورچ

آموزش تخصصی تعمیر برد پکیج دیواری

تعمیر برد پکیج دیواری ایساتیس

تعمیر برد پکیج ایساتیس در تهران
تعمیر برد پکیج ایساتیس در تهران

در برخی موارد پکیج ایساتیس ارورهایی می‌دهد که باید تعمیر برد پکیج دیواری برای آن انجام شود چرا که مشکل اصلی از برد است.
برای اینکه متوجه شوید ارور به برد مربوط می‌شود یا خیر می‌توانید به بانک ارور پکیج و یا دفترچه راهنما مراجعه کنید.
زمانی که ارور را خواندید می‌توانید به بررسی و سپس تعمیر برد پکیج ایساتیس خود بپردازید.
درباره تعمیر برد پکیج باید بگویم که بهتر است این کار را به متخصصین تعمیر برد پکیج دیواری بسپارید چرا که کار خطرناکی است و امکان برق گرفتگی در آن وجود دارد.
البته اگر تمایل دارید تعمیر برد پکیج را خودتان انجام دهید بهتر است که نکات ایمنی را رعایت کنید تعمیر برد پکیج دیواری در تهران با گارانتی 6 ماهه تعمیرکار 09106868021 تعمیرات در محل تعمیرکار بوتان ایران رادیاتور تاچی بوش فرولی ایساتیس باکسی لورچ

آشنایی با قطعات پکیج ، طرز تست قطعات پکیج ، آشنایی با مکانیزم پکیج

و قبل از شروع پکیج را از برق بکشید و از دستکش استفاده کنید.تعمیر برد پکیج دیواری ایساتیس

چنانچه نیاز به تعمیرکار برد پکیج ایران رادیاتور بوتان تاچی و مدل های دیگر پکیج در تهران توسط تعمیرکار برد پکیج در تهران پکیج دارید میتوانید با شماره تماس تعمیرکار برد پکیج در تهران 09106868021 جهت مشاوره و درخواست تعمیر برد پکیج تماس حاصل کنید

و از ضمانت ۶ ماهه تعمیر برد پکیج در تهران استفاده بفرمایید.

تعمیر برد پکیج دیواری آریستون

تعمیر برد پکیج آریستون در تهران
تعمیر برد پکیج آریستون در تهران

برای تعمیر برد پکیج دیواری آریستون در ابتدا باید پکیج را از برق خارج کرده و سپس همان قسمت که برد پشت آن قرار دارد را باز کنید.

تعمیر برد پکیج دیواری در تهران با گارانتی 6 ماهه تعمیرکار 09106868021 تعمیرات در محل تعمیرکار بوتان ایران رادیاتور تاچی بوش فرولی ایساتیس باکسی لورچ و تعمیرکار برد پکیج در تهران شرق غرب شمال تعمیر و تعمیرات در محل بوتان ایران رادیاتور ایساتیس تاچی بوش فرولی


در مرحله بعد تعمیر برد پکیج آریستون باید به بررسی برد و قطعات آن که یک کار تخصصی می‌باشد بپردازید.
در این مرحله از تعمیر برد پکیج می‌توانید هر قطعه ای که خراب است را تعویض کنید.تعمیر برد پکیج دیواری آریستون

آموزش تخصصی تعمیر برد پکیج دیواری

هزینه تعمیر برد پکیج دیواری در انواع مختلف

هزینه تعمیر برد پکیج در انواع مختلف وابسته به نوع و مدل پکیج می‌باشد.
برخی از پکیج‌ها ایرانی اند و قطعات آن‌ها ارزان تر از آن پکیج‌هایی است که خارجی اند چرا که آن قطعات وارد می‌شوند و هزینه بالاتری دارند.

در صورتی که قصد دارید خودتان تعمیر برد پکیج دیواری را انجام دهید ما در این مقاله آموزش تخصصی تعمیر برد پکیج دیواری را به صورت کامل برای شما توضیح دادیم همه آن‌ها را مطالعه کنید.

و اما در آخر ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که برای تعمیر برد پکیج دیواری، برد را به تیم متخصص و حرفه ای  تهران پکیج بسپارید.چنانچه نیاز به تعمیرکار برد پکیج ایران رادیاتور بوتان تاچی و مدل های دیگر پکیج در تهران توسط تعمیرکار برد پکیج در تهران پکیج دارید میتوانید با شماره تماس تعمیرکار برد پکیج در تهران 09106868021 جهت مشاوره و درخواست تعمیرکار برد پکیج تماس حاصل کنید و از ضمانت ۶ ماهه تعمیر برد پکیج در تهران استفاده بفرمایید.تعمیر برد پکیج دیواری در تهران با گارانتی 6 ماهه تعمیرکار 09106868021 تعمیرات در محل تعمیرکار بوتان ایران رادیاتور تاچی بوش فرولی ایساتیس باکسی لورچ و تعمیرکار برد پکیج در تهران شرق غرب شمال تعمیر و تعمیرات در محل بوتان ایران رادیاتور ایساتیس تاچی بوش فرولی

اگر تمایل دارید از تهران پکیج برای تعمیر برد پکیج کمک بگیرید هم اکنون می‌توانید سفارش خود را از طریق همین سایت ثبت کنید

یا مستقیما با شماره 09106868021 تماس بگیرید.هزینه تعمیر برد پکیج دیواری در انواع مختلف

آموزش تخصصی تعمیر برد پکیج 

تعمیر برد پکیج در تهران

در هر نقطه ای از تهران که باشید می توانید با شماره تلفن ۰۹۱۰۶۸۶۸۰۲۱  تماس بگیرید.

و پس از متصل شدن به کارشناسان ما، مشکل مورد نظر را بیان نموده و درخواست خود را ثبت نمایید.

شرکت پس از گذشت کمتر از یک ساعت تعمیرکار و تکنسین مربوطه را به منزل شما ارسال کرده تا به انجام خدمات تعمیر برد پکیج در تهران بپردازد.

چنانچه نیاز به تعمیرکار برد پکیج ایران رادیاتور بوتان تاچی و مدل های دیگر پکیج در تهران توسط تعمیرکار برد پکیج در تهران پکیج دارید میتوانید با شماره تماس تعمیرکار برد پکیج در تهران 09106868021 جهت مشاوره و درخواست تعمیر برد پکیج تماس حاصل کنید و از ضمانت ۶ ماهه تعمیر برد پکیج در تهران استفاده بفرمایید.

هیچ گونه هزینه اضافی بابت حضور تعمیرکار در منزل، از شما دریافت نخواهد شد

و این نکته باعث صرفه جویی زیادی در هزینه های شما می گردد.

تعمیرکار برد پکیج در تهران

امروزه تنوعی که در پکیج ها وجود دارد بسیار زیاد بوده و شرکت های داخلی و خارجی بسیاری اقدام به تولید این محصول می نمایند.

پکیج های آریستون، لورچ، بوتان، ایران رادیاتور و … انواعی از برندهای پکیج دیواری می باشند که دارای جزئیات متفاوتی نسبت به یکدیگر می باشند.

تعمیرکاران برد پکیج در شرکت ما، با تمامی برندهای موجود در بازار آشنایی کامل داشته و نسبت به تعمیرات برد پکیج از اطلاعات کافی برخوردار می باشند.

در هر یک از پکیج های نامبرده در هنگام خرابی برد، کد خطاهای خاصی در صفحه نمایشگر نشان داده می شود که تعمیرکاران به محض مشاهده آنها متوجه خرابی برد دستگاه می گردند.

این تعمیرکاران متعهد و مسئولیت پذیر بوده و کار خود را در زمانی کوتاه و کیفیتی بالا انجام می دهند.تعمیر برد پکیج دیواری در تهران با گارانتی 6 ماهه تعمیرکار 09106868021 تعمیرات در محل تعمیرکار بوتان ایران رادیاتور تاچی بوش فرولی ایساتیس باکسی لورچ

در کنار اینها این تعمیرکاران کاملا مشتری مدار بوده و به سوالات و صحبت های مشتریان با دقت گوش می دهند تا در هنگام تعمیر برد پکیج دچار مشکل نگردند.

تعمیر برد پکیج دیواری در تهران با گارانتی 6 ماهه تعمیرکار 09106868021

ارائه گارانتی ۶ ماهه تعمیرات به مشتریان باعث می شود تا در صورتی که مشکلی در پکیج پس از تعمیر به وجود آمد، تعمیرکاران به صورت رایگان مجددا اقدام به برطرف نمودن مشکل برد پکیج نمایند.

جهت برقراری ارتباط با شرکت و استفاده از تعمیرکاران ماهر ما می توانید با شماره تلفن ۰۹۱۰۶۸۶۸۰۲۱ تماس گرفته و در اسرع وقت از حضور متخصصین ما بهره مند گردید.

گاهی ممکن است برد پکیج به طور کلی خراب شده باشد و نیاز به تعویض با یک قطعه جایگزین داشته باشد. گاهی نیز ممکن است تنها در اتصالات برد مشکلی به وجود آمده باشد و به راحتی با تعمیر برد پکیج در تهران قابل برطرف شدن باشد.

مشاوران ما درتهران پکیج قادرند بهترین راهنمایی ها را در رابطه با انواع خرابی های برد پکیج به شما بدهند

و بهترین راه حل با کمترین هزینه را برای شما اجرایی کنند.

تعمیر انواع مختلف پکیج در تهران

 • نصب انواع مختلف پکیج ها در تهران
 • لوله کشی و تعویض قطعات پکیج در تهران
 • عیب یابی، رفع خطا و تعمیر برد پکیج در تهران
 • رسوب زدایی، جرم گیری و اسید شویی پکیج در تهران
 • تنظیم باد منبع پکیج
 • تعمیر انواع پکیج ها در برند های مختلف بوتان، تاچی، ایران رادیاتور، فرولی ، ایساتیس ، میدیا ، مرکوری ، آریستون و…

ما با بیش از 20 سال سابقه در حوزه تعمیرات برد پکیج در تهران بهترین خدمات را با کمترین هزینه در اختیار مشتریان قرار می دهیم. هزینه هایی که بابت تعمیرات برد پکیج از مشتریان دریافت می گردد کاملا منطقی و معقول بوده و بیشتر از حد تعیین شده توسط اتحادیه نمی باشد.

تعمیر برد پکیج در تهران توسط تعمیرکار برد پکیج
تعمیر برد پکیج در تهران توسط تعمیرکار پکیج

چنانچه نیاز به تعمیر برد پکیج ایران رادیاتور بوتان تاچی و مدل های دیگر پکیج در تهران توسط تعمیرکار برد پکیج در تهران پکیج دارید میتوانید با شماره تماس تعمیرکار برد پکیج در تهران 09106868021 جهت مشاوره و درخواست تعمیر برد پکیج تماس حاصل کنید و از ضمانت ۶ ماهه تعمیر برد پکیج در تهران استفاده بفرمایید.

هزینه تعمیر برد پکیج

میزان دریافت هزینه تعمیر برد پکیج بسته به نوع تعمیرات متفاوت بوده و در مورد پکیج های مختلف نیز متغیر است. در صورتی که برد پکیج شما سوخته باشد نیاز به صرف هزینه بالایی جهت خرید برد جدید و تعویض آن با قطعه معیوب می باشد.

با توجه به این که تعمیرکاران تهران پکیج جهت ارائه خدمات در منزل مشتریان حضور می یابند،

برای تعمیر برد پکیج  و دیگر بخشهای آن ، نیازی به جا به جایی پکیج به تعمیرگاه نمی باشد

و در نتیجه هزینه های شما تا حد زیادی کاهش می یابد.

تعمیرکاران ما پس از تعویض قطعه، گارانتی اصالت قطعات را جهت جلب اعتماد، به مشتریان ارائه می دهند که نشان دهنده اورجینال و شرکتی بودن قطعه تعویضی می باشد. تعمیر برد پکیج دیواری در تهران با گارانتی 6 ماهه تعمیرکار 09106868021 تعمیرات در محل تعمیرکار بوتان ایران رادیاتور تاچی بوش فرولی ایساتیس باکسی لورچ

تعمیر برد پکیج فرولی در تهران
تعمیر برد پکیج فرولی در تهران

خدمات تعمیرات برد پکیج

شرکت ما علاوه بر انجام اموری مانند نصب و تعمیرات پکیج و سایر لوازم خانگی و سیستم های گرمایشی و برودتی، جهت افزایش طول عمر دستگاه هایی مانند پکیج، آموزش سرویس های دوره ای را برای مشتریان ارائه می دهد که باعث می شود تا افراد در نگهداری و استفاده از وسایل خود نکات لازم را در نظر گرفته و دستگاهشان کمتر دچار خرابی و آسیب گردد.

این سرویس ها معمولا به صورت شش ماهه یا یک ساله انجام شده و سبب سلامت بیشتر دستگاه می گردند.

برخی دیگر از سایر خدمات تهران پکیج شامل نصب و تعمیر هواساز در تهران ، نصب رادیاتور و لوله کشی پکیج، تعمیر رادیاتور ، تعمیر پکیج و لوله کشی و … می باشد.

چنانچه نیاز به تعمیر برد پکیج ایران رادیاتور بوتان تاچی و مدل های دیگر پکیج در تهران توسط تعمیرکار برد پکیج در تهران پکیج دارید میتوانید با شماره تماس تعمیرکار برد پکیج در تهران 09106868021 جهت مشاوره و درخواست تعمیرکار برد پکیج تماس حاصل کنید و از ضمانت ۶ ماهه تعمیرات برد پکیج در تهران استفاده بفرمایید.

تعمیر برد پکیج دیواری در تهران با گارانتی 6 ماهه تعمیرکار 09106868021 تعمیرات در محل تعمیرکار بوتان ایران رادیاتور تاچی بوش فرولی ایساتیس باکسی لورچ و تعمیرکار برد پکیج در تهران شرق غرب شمال تعمیر و تعمیرات در محل بوتان ایران رادیاتور ایساتیس تاچی بوش فرولی

تعمیر برد پکیج ایمرگاز در تهران
تعمیر برد پکیج ایمرگاز در تهران
تعمیر برد پکیج در تهران
تعمیر برد پکیج کالداونزیا
تعمیربرد پکیج بوتان در تهران
تعمیر برد پکیج ایمرگاس در تهران
تعمیرکار برد پکیج در تهران
تعمیر برد پکیج پرلا بوتان
تعمیر بردپکیج در تهران
تعمیر برد پکیج در تهران
تعمیرکار برد پکیج در تهران
تعمیر برد پکیج تاچی در تهران
تعمیر برد پکیج در تهران
تعمیر برد پکیج ایران رادیاتور در تهران
تعمیر برد پکیج سونیه دوال در تهران
تعمیر برد پکیج پرلا در تهران

تعمیر انواع مختلف پکیج در تهران

نصب انواع مختلف پکیج ها در تهران

لوله کشی و تعویض قطعات پکیج در تهران

عیب یابی، رفع خطا توسط تعمیرکار برد پکیج در تهران

رسوب زدایی، جرم گیری و اسید شویی پکیج در تهران

تنظیم باد منبع پکیج

تعمیر برد پکیج دیواری در تهران با گارانتی 6 ماهه تعمیرکار 09106868021 تعمیرات در محل تعمیرکار بوتان ایران رادیاتور تاچی بوش فرولی ایساتیس باکسی لورچ و تعمیرکار برد پکیج در تهران شرق غرب شمال تعمیر و تعمیرات در محل بوتان ایران رادیاتور ایساتیس تاچی بوش فرولی

تعمیر پکیج در تهران

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Tumblr