مشاوره رایگان تعمیر نصب پکیج آبگرمکن کولرآبی

سرویس پکیج چگونه انجام می شود؟ تعمیرات در تهران

5/5 - (2 امتیاز)

با رسیدن فصل پاییز و زمستان اولین چیزی که به ذهنمان می رسد،‌ گرم نگه داشتن محیط خانه و مهیا بودن آب گرم در تمام ساعات می باشد. پکیج ها یکی از وسایل گرمایشی هستند که در اکثر خانه ها مورد استفاده قرار
می گیرند. در گذشته شوفاژخانه و موتورخانه برای گرمایش خانه ها و آپارتمان استفاده می شد که از هزینه نگهداری و سرویس بالایی برخوردار بودند. اما پکیج با توجه به داشتن مزیت های بسیار بهتر نسبت به وسایل گرمایشی قدیمی،‌ طرفداران بیشتری پیدا کرده است. یکی از اقدامات لازم برای نگهداری و کارکرد درست پکیج، سرویس سالانه پکیج می باشد. تا پایان این مقاله با تهران پکیج همراه باشید.ابتدا فیلم آموزش سرویس پکیج را ببینید.

جهت سرویس پکیج در تهران با ما تماس بگیرید.

مزایای پکیج نسبت به سیستم های قدیمی گرمایشی

  • به صرفه بودن
  • اشغال فضای خیلی کم
  • امکان دسترسی ساده برای تنظیمات و سرویس های دوره ای
  • کمتر بودن هزینه سرویس و تعمیر نسبت به سایر وسایل گرمایشی

نحوه سرویس پکیج

در حقیقت سرویس پکیج به سادگی سرویس وسایل دیگری که در خانه دارید نیست. بلکه نیاز است تا یک فرد حرفه ای این کار را انجام دهد. تا هزینه های بیشتری با اشتباهات رایج، روی دستتان نگذارد. چرا که در خلال سرویس ممکن است اقدامات پیش بینی نشده ای، مانند رسوب زدایی به وجود بیاید که از عهده شما خارج باشد. با صرف هزینه مقرون به صرفه می توانید بهره وری پکیج خود را افزایش داده و خیالتان تا سال بعد راحت باشد. تهران پکیج با ارائه خدمات تخصصی پکیج مانند نصب پکیج ،‌ سرویس پکیج و تعمیر پکیج در خدمت شماست. شما می توانید همین الان با ما تماس بگیرید. و یا در صفحه مشاوره رایگان درخواست موردنظر خود را ثبت نمایید تا با شما تماس بگیریم.

برای سرویس پکیج چه اقداماتی انجام می دهیم؟

در اولین قدم کارشناس تهران پکیج نصب صحیح پکیج را چک می کند. چرا که مهمترین اصل برای نگهداری پکیج اطمینان از نصب صحیح آن می باشد. در صورتی که نصب اولیه پکیج به درستی انجام نشده باشد، از نظر ایمنی در سطح پایینی قرار دارد. و حتی ممکن است به لوله ها آسیب وارد کند.

در دومین قدم، کارشناس تعمیر پکیج و سرویس پکیج، به بررسی قسمت های مختلف پکیج می پردازد تا از عملکرد صحیح آن مطمئن گردد. کارشناس سرویس پکیج تهران پکیج قسمت هایی چون دودکش، اندازه فشار آب، نوع لوله گاز متصل شده،‌ اتصالات مهم پکیج، درجه حرارت و … را به طور کامل چک می کند.

سومین قدمی که کارشناس تهران پکیج انجام می دهد، اندازه گیری فشار آب است. در صورت نیاز، کارشناس اقدام به رسوب زدایی می کند. که تشخیص این نیاز با توجه به فشار آب منطقه و منزل شما و امکان ایجاد رسوب و… در پکیج های مختلف متفاوت است. این کار توسط کارشناس سرویس پکیج تهران پکیج انجام خواهد شد.

در قدم آخر کارشناس تهران پکیج اقدام به هواگیری رادیاتورها می کند. همان طور که می دانید به علت عدم استفاده از رادیاتورها در بهار و تابستان، برای استفاده دوباره از آن باید حتما هواگیری و در صورت نیاز رسوب زدایی نیز انجام شود. در پایان کارشناس سرویس، مطمئن می شود که نشتی در لوله های مربوطه وجود نداشته باشد. تهران پکیج تمام سعی خود را می کند تا بهترین خدمات سرویس پکیج و تعمیرات پکیج را به شما ارائه دهد تا با خیال راحت پاییز و زمستان را بدون هیچ مشکلی از نظر گرمایشی و آب گرم به پایان برسانید.

سرویس سالانه پکیج خود را جدی بگیرید

مرکز تخصصی تهران پکیج برای سرویس های پیشگیرانه از خرابی، اهمیت بیشتری قائل است. چرا که با انجام سرویس های دوره ای خرابی های مکرر پکیج کمتر شده، و از صرف هزینه اضافی توسط شما جلوگیری خواهد شد. نصب،‌ تعمیر و سرویس انواع برندهای پکیج همچون ایران رادیاتور ، بوتان ، بوش و …

چرا تهران پکیج را برای سرویس پکیج خود انتخاب کنم؟

سعی تهران پکیج همواره این بوده تا در کوتاه ترین زمان ممکن بهترین خدمات را با هزینه های مقرون به صرفه به مشتریان خود ارائه دهد. بی شک رضایت شما بهترین تبلیغ برای خدمات ما خواهد بود بنابراین سعی ما ارائه خدمات بی نقص به شما می باشد. کافی است امسال سرویس پکیج خود را به ما بسپارید.

چگونه از تهران پکیج سرویس بگیرم؟

برای نصب، تعمیر و یا سرویس پکیج خود کافی است با ما تماس بگیرید. و یا فرم مشاوره رایگان و درخواست تعمیر تهران پکیج را پر کرده تا با شما تماس بگیریم. یا با چت آنلاین واتساپ با ما در ارتباط باشید.

سرویس پکیج در اسلامشهر

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Tumblr