تعمیر برد

نمایندگی تعمیر و خدمات پکیج بوتان در شمال شرق غرب جنوب تهران

5/5 - (3 امتیاز)

نمایندگی تعمیر و خدمات پکیج بوتان در شمال شرق غرب جنوب تهران در تهران پکیج . تعمیرکار حرفه ای پکیج بوتان در تمام مناطق تهران. تمامی خدمات تعمیرات با گارانتی ۶ ماهه خدمات میباشد. اجناس به کار رفته اجناس اصلی شرکت بوتان میباشد .شما میتوانید جهت انجام خدمات در منزلتان با شماره ۰۹۱۰۶۸۶۸۰۲۱ تماس حاصل بفرمایید.

چرا باید ما را انتخاب کنید؟

شرکت تهران پکیج با سابقه ی بالا در انجام خدمات پکیج و کولر گازی در سراسر تهران مخصوصا در شمال تهران خدمات پکیج فوری در چند ساعت را انجام میدهد.

در ابتدا با نحوه روشن کردن و افزایش فشار بار پکیج چند ویدیو را قرار داده ایم که شما با کلیک کردن روی هر ویدیو متناسب با پکیج خودتان ( ایران رادیاتور بوتان بیتا bita parma perla pro ) میتوانید عیب های ساده را رفع بفرمایید. فیلم اول بوتان و دومی ایران رادیاتور میباشد.

هردو فیلم بالا و پایین برای آشنایی با نحوه راه اندازی پکیج میباشد.

تعمیرکار پکیج کیست و چگونه کار را باید انجام دهد؟

نمایندگی مرکوری در تهران

با توجه به مخارج سنگین قطعات پکیج در برند های پکیج ایران رادیاتور و بوتان و بیتا و … هدف مجموعه تهران پکیج این است که کمترین هزینه را به مشتری از لحاظ قطعات تحمیل کند. چه بسا سرویسکارانی که (شما بخوانید ناشی کاران) هدفشان فقط تعویض قطعات میباشد و چه بسا قطعات درست را تعویض میکنند و نسبت به سرویس دستگاه با توجه به سختی کار سرویس کوتاهی میکنند در حالی که هر وسیله ای مانند خودرو شخصی باید سالیانه به جهت کارکرد درست و جلوگیری از خرابی های بعدی سرویس سالیانه گردد.

با این گونه تعاریفی که خدمتتان عرض شد پکیج هم از این قائده مستثنی نیست و چه بسا در مناطقی که املاح آب و سختی آب بیشتر باشد مانند مناطقی از اسلامشهر دستگاه نیاز به رسوب گیری و سرویس پکیج زودتر از موعد سالیانه داشته باشد.

تعمیرات پکیج اسلامشهر

در فیلم زیر یک نمونه آموزش سرویس پکیج توسط خودتان را قرار داده ایم.

گاهی هم با توجه به شرایط حتما باید رادیاتور های پکیج سرویس شوند و مدارشویی رادیاتور پکیج اتفاق بیفتد تا گرمای منزل بهینه شود و در کارکرد پکیج اختلالی اتفاق نیفتد. در فیلم زیر یک نمونه مدار شویی پکیج را قرار داده ایم که توسط مجموعه تهران پکیج در قیطریه انجام شده است .شما فقط به گل و لای و کثیفی شلنگ خروجی از رادیاتور توجه کنید.

جهت دیرتر خراب شدن و عملکرد صحیح پکیج بهتر است ده نکته زیر را رعایت فرمایید. که در قسمت های کلی تر هر کدام را توضیح کامل داده ایم.

۱.تنظیم دقیق فشار کاری پکیج

۲.تنظیم شیر گاز پکیج

۳.تنظیم ورودی آب و دبی پکیج

۴.تناسب پکیج و رادیاتور با خانه اپارتمان و ویلا

۵.تنظیم دمای گرمایش مورد نظر

۶.تنظیم دمای آب گرم مصرفی

۷.شستشو و مدار شویی و سرویس رادیاتور ها

۸.نصب فیلترهای مصرفی آب مصرفی

۹.نصب فیلترهای مصرفی گرمایش

۱۰.سرویس به موقع پکیج

۱.تنظیم دقیق فشار کاری پکیج چیست و چگونه انجام میشود؟

با توجه به اینکه هر وسیله باید در شرایط مطلوب و استاندارد خودش کار کند تا بهترین بازدهی را بدهد پکیج هم باید در فشار کاری مناسب خودش تست و راه اندازی گردد .

برای این منظور هر پکیج از دو شلنگ ۳/۴ اینچ و دو شلنگ ۱/۲ اینچ استفاده میگردد.

شلنگ های بزرگتر با قطر بزرگتر که مهره آنها بزرگتر میباشد جهت گرمایش رادیاتور ها یا گرمایش از کف استفاده میگردنند‌

شلنگ های کوچکتر با مهره های کوچکتر جهت ورودی و خروجی آب گرم مصرفی پکیج استفاده میشود.

برای تنظیم دقیق فشار کاری پکیج باید ابتدا ورودی آب مصرفی که از شلنگ ۱/۲ اینچ میباشد را بیابید.

در تصویر زیر این شلنگ ها به ترتیب نام گذاری شده است و در هر پکیج میتواند محل قرار گیری هر شلنگ بسته به نحوه قرار گیری فلومتر یا فلو سوییچ و …متفا ت باشد.

شلنگ ورودی پکیج
ترتیب شلنگ های پکیج

اما ما به شما جهت پیدا کردن راحتتر چند گزینه را پیشنهاد میکنیم.

هر شلنگ ۱/۲ اینچی که سر راهش از فیلتر های پلی فسفات مطابق شکل استفاده میشود شلنگ ورودی مصرفی پکیج مینامند. یا هر شلنگی که به فلو سوییچ دستگاه یا فلومتر دستگاه متصل است شلنگ ورودی مصرفی گویند.در پکیج های کالدا ونزیا و cv424 بوتان این شلنگ در سمت راست اولین شلنگ میباشد .

جهت تنظیم فشار کاری پکیج از باز بودن این شلنگ اطمینان حاصل نمایید ..سپس در زیر خود پکیج یک عدد شیر پرکن که به رنگ های مشکی آبی وجود دارد را در جهت خلاف عقربه های ساعت بچرخانید .

فشار استاندارد پکیج

مطابق شکل بالا فشار باید به ۱.۵ bar برسد ..چنانچه این فشار بالاتر نیامد حتمانسبت به سرویس پکیج توسط نمایندگی پکیج بوتان در شمال شرق غرب جنوب تهران اقدام نمایید.

۲.تنظیم گاز و شیر گاز پگیج

هر پکیج علاوه بر آب نیاز به گاز و برق در دستگاه دارد.برای تنظیم گاز دستگاه ابتدا از باز بودن شیر گاز زیر دستگاه مطابق شکل اطمینان حاصل نمایید.مخصوصا بعد از برگشت از مسافرت!

برای این منظور جهت اطمینان از ورود گاز صحیح به دستگاه حتما گاز کل منزل خود را چک کنید .برای این کار میتوانید از باز بودن گاز در گاز رومیزی خود اطمینان حاصل فرمایید.

گاهی پیش می آید که اضافات و کثیفی های داخل لوله گاز به پکیج وارد میشوند و باعث کاهش یا قطع گاز درون پکیج میگردند.برا این منظور توصیه میشود حتما از فیلتر های گاز سر ورودی شلنگ گاز به دستگاه خود استفاده بفرمایید.

چنانچه فیلتر گاز پکیج شما تمیز بود یا گاز شما وصل بود و پکیج روشن نشد حتما از نمایندگی تعمیر پکیج بوتان توسط بهترین تعمیر کار های پکیج بوتان در شمال شرق غرب و جنوب تهران استفاده بفرمایید.

۳.تنظیم ورودی آب و دبی پکیج

گاهی مشتریان عزیز با ما تماس میگیرند و از گرمی یا سردی بیش از حد آب مصرفی پکیج خود گلایه میکنند در حالی که این گرمی بیش از حد یا ولرم بودن آب گرم مصرفی نتیجه عدم تناسب ورودی آب مصرفی به پکیج یا عدم تناسب خروجی کم پکیج میباشد.

برای تنظیم ورودی آب و دبی پکیج میتوانید شیر ورودی مصرفی ۱/۲ اینچ به پکیج را کم یا زیاد کنید.

چنانچه بعد از کم کردن یا زیاد کردن دبی آب پکیج مشکل حل نشد میتوانید جهت سرویس پکیج بوتان خود در شرق غرب شمال و جنوب تهران به نمایندگی پکیج بوتان در شمال شرق غرب شمال و جنوب تهران تماس بگیرید .

۴.تناسب پکیج و رادیاتور با خانه اپارتمان و ویلا

یکی از مهمترین نکاتی که باید همیشه به آن توجه داشت انتخاب ظرفیت مناسب یک وسیله با کاربرد آن میباشد.به عنوان مثال یک خانواده ۹ نفره جهت تردد بهتر است از یک ماشین بزرگتر مانند ون استفاده کنند تا یک ماشین سواری با ظرفیت ۴ نفر!

در انتخاب پکیج هم باید این مسائل را در نظر گرفت.به عنوان مثال یک خانه ی ۲۰۰ متری نمیتوان از یک پکیج ۲۴ هزار استفاده کرد به جهت اینکه استهلاک دستگاه بسیار بیشتر میشود .یا در یک خانه ۶۰ متری نمیتوان پکیج ۳۶ هزار استفاده کرد.

جهت مشاوره در رابطه با خرید پکیج بوتان خود میتوانید با نمایندگی پکیج بوتان در تهران شرق غرب شمال و جنوب تماس بگیرید تا همواران ما شما را راهنمایی کنند.

۵.تنظیم دمای گرمایش مورد نظر

یکی از مهمترین نکاتی که باید در رابطه با نگهداری پکیج بوتان بدانید این است که روی چه دمایی پکیج خود را تنظیم کنید.

به جهت طبع افراد مختلف پکیج بوتان میتواند از ۳۵ تا ۸۰ درجه گرمایش را داشته باشد اما قبل از تنظیم چند توصیه به شما جهت نگهداری صحیح دستگاه میکنیم.

۱.حتما قبل از شروع فصل سرما از باز بودن مدار گرمایش رادیاتور ها و شیر های گرمایش اطمینان حاصل کنید

۲.نسبت به سرویس و بازدید سالیانه پکیج خود اقدام کنید .

۳.همیشه به خاطر داشته باشید که گرمایش بیشتر =با استهلاک بیشتر پکیج بوتان

۴.گرمایش منطقی حدود ۵۵ درجه سانتیگراد میباشد.

۵.در فصل زمستان جهت گرمایش فقط به پکیج بسنده نکنید و سوراخ های اضافی خانه خود را ببندید و از پوشاک مناسب فصل زمستان استفاده بفرمایید.

۶.تنظیم دمای آب گرم مصرفی جهت حمام و روشویی

باور بفرمایید بسیاری از مشتریان عزیز بر این اعتقادند که آب گرم جهت استحمام باید جوش جوش باشد .در حالی که هیچ کس به شما به جهت جوش شدن آب اعتبار و جایزه ای نمیدهد.

آب مصرفی جهت استحمام و روشوی و دستشویی نباید بیشتر از یک حدی باشد.

هر چه گرمایش آب مصرفی بیشتر باشد استهلاک دستگاه بیشتر میشود و طولی نمیکشد که دستگاه شما آسیب های بیسار جدی میبیند .

همیشه سعی کنید که دمای آب گرم مصرفی را تا حدی پایین بیاورید که نه ولرم باشد و نه داغ!

چنانچه به هر دلیلی نتوانستید پکیج خود را تنظیم کنید همواره میتوانید از نمایندگی تعمیرات پکیج بوتان در شرق غرب جنوب و شمال تهران کمک بگیرید.

۷.شستشو و مدار شویی و سرویس رادیاتور ها و گرمایش از کف

قطعا هر پکیجی نیاز به یک پخش کننده گرمایی همچون رادیاتور یا گرمایش از کف دارد.

اکثر خانه های ما از رادیاتور ها جهت پخش کننده های گرمایش استفاده شده است.

رادیاتور هم به مانند پکیج نیاز به مراقبت و سرویس و تعمیر دارد.

هر ساله قبل از شروع فصل سرما بهتر است رادیاتور ها به دقت توسط نمایندگی پکیج بوتان در شمال جنوب غرب شرق تهران بازدید و در صورت لزوم سرویس و مدار شویی شوند.

در فیلم زیر میبینید که چه املاح و کثیفی ها و رسوباتی در رادیاتور ها وجود دارد که به پکیج صدمه وارد میکند و همچنین گرمایش منزل را تا حد زیادی کمتر میکند.

۸.نصب فیلترهای مصرفی آب مصرفی

همانطور که یک ماشین نیاز به فیلتر های بنزین و روغن و … دارد پکیج هم نیاز به فیلتر هایی جهت افزایش کارکرد پکیج و جلوگیری از وارد شدن صدمه به پکیج میباشد.

از مهمترین فیلتر هایی که میشود نام برد فیلتر های ورودی آب مصرفی پکیج که معروفترین آنها فیلتر پلی فسفات پکیج به جهت کاهش رسوبات در پکیج میباشد که مطابق شکل زیر در سر راه ورودی آب به پکیج نصب میشود. جهت نصب فیلتر ورودی پکیج میتوانید با نمایندگی تعمیر پکیج بوتان در شمال شرق غرب جنوب تهران تماس حاصل فرمایید.

۹.نصب فیلترهای مصرفی گرمایش و گاز

فیلتر دیگری که پکیج به آن نیاز دارد فیلتر صافی برگشت گرمایش رادیاتور میباشد.این فیلتر مطابق تصویر زیر در سر راه برگشت به پمپ دستگاه به جهت جلوگیری از وارد شدن کثیفی ها و رسوبات رادیاتور ها به پکیج و پمپ نصب میشود .

فیلتر دیگری که در پکیج نصب میشود فیلتر گاز پکیج میباشد که به جهت جلوگیری از وارد شدن اضافات و گرد و غبار لوله های گاز به دستگاه در ورودی گاز دستگاه نصب میشود.

۱۰.سرویس به موقع پکیج

بی شک با توجه به تجربه مهمترین دلیل خرابی پکیج و گاهی بلا استفاده شدن پکیج (به دلیل خرج بسیار سنگین) عدم سرویس به موقع پکیج میباشد.

همانطور که عرض شد تمام وسایلی که با برق یا آب و گاز کار میکنند بعد از مدتی نیاز به بازدید و سرویس یا تعمیر دارند. گاهی دیده میشود وارد خانه مشتری شده ایم که چندین سال دستگاه خود را سرویس نکرده است و زمانی که به مشکلی برمیخورد خرج های بسیار سنگینی باید انجام دهد و گاهی ارزش تعمیر پکیج از یک پکیج نو هم بیشتر میشود و پیشنهاد ما تعویض پکیج میباشد ..!!!

حال با توجه به اینکه هزینه سرویس سالیانه بسیار کمتر از تعویض پکیج میباشد اکثر مشتریان ما نسبت به گرفتن کد اشتراک و سرویس قبل از شروع فصل سرد اقدام میکنند.

جهت سرویس پکیج بوتان خود در تهران میتوانید از طریق همین صفحه نسبت به درخواست تعمیرکار اقدام کنید تا نمایندگی پکیج بوتان در شمال شرق غرب جنوب تهران برای شما سرویسکار پکیج بوتان اعزام کند .

توصیه هایی جهت نگهداری درستتر از پکیج بوتان و جلوگیری از تعمیر پکیج بوتان

برای کاهش تعرفه تعمیرات پکیج چه باید کرد؟!

۱) سرویس دوره ای پکیج

مطمئن ترین راه برای کاهش تعرفه تعمیرات پکیج انجام سرویس پکیج بصورت دوره ای می باشد، چراکه تمامی اقداماتی که برای سرویس پکیج صورت می گیرد همگی از هزینه های گزاف تعمیر پکیج می کاهد.

۲) سرویس کامل پکیج

در صورت وجود خرابی در پکیج، تعمیرکار اقدام به بررسی، عیب یابی و تعمیر خواهد کرد ولی درصورتی که دستگاه سالم بوده ولی نیاز به سرویس داشته باشد اقدامات زیر انجام خواهد شد:

سرویس فن پکیج

تنظیم فلنج دودکش

جرمگیری مبدل اصلی

سرویس الکترود جرقه زن

سرویس مشعل

تعمیر کامل پمپ پکیج

تنظیم فشار گاز

جرم گیری مبدل ثانویه

سرویس مغزی شیر سه طرفه

تعویض کلیه اورینگ ها و واشرها ی دستگاه

شستشوی مدار- سرویس پرشر آب و…

۳) کنترل مداوم دودکش

۴) هواگیری پکیج

۵) جرم گیری و تعویض قطعات

در صورت نیاز به سرویس کار پکیج بوتان در شرق غرب شمال جنوب تهران تکسط نمایندگی پکیج بوتان ( تعمیرات پکیج تهران ) می توانید با استفاده از دکمه درخواست اعزام تعمیرکار و سرویسکار پکیج و مشاوره رایگان با 09106868021 تماس بگیرید.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Tumblr

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *