نمایندگی تعمیر پکیج‌بوتان‌در اسلامشهر ( تعمیرکار )09106868021

4.9/5 - (14 امتیاز)

نمایندگی پکیج بوتان در اسلامشهر (پکیج آبگرمکن کولر گازی رادیاتور شوفاژ کالداونزیا اپتیما پارما پرلا پرلاپرو بیتا bita ) نمایندگی تعمیر محصولات بوتان، ایران رادیاتور، ایساتیس و لورچ . شماره تعمیرکار پکیج و نمایندگی تعمیر پکیج و آبگرمکن بوتان در اسلامشهر قائمیه واوان موسی اباد باغ فیض زرافشان شهرک گلها و … ۰۹۱۰۶۸۶۸۰۲۱ همچنین نمایندگی تعمیرات پکیج و آبگرمکن بوتان در اسلامشهر 09106868021 برندهای ، معتبر ایرانی و خارجی مشاوره تلفنی، حضوری و ثبت سفارش توسط کارشناس تعمیر مجرب محصولات با 2 ماه گارانتی خدمات پس از تعمیر مراجعه حضوری رایگان برای کارشناسی محل نصب لوازم سرمایشی و گرمایشی نصب و راه‌اندازی توسط سرویس‌کاران آموزش دیده و باتجربه انجام خدمات در سراسر شهرستان اسلامشهر

نمایندگی تعمیر پکیج بوتان در اسلامشهر
نمایندگی تعمیر پکیج بوتان در اسلامشهر

نمایندگی ایران رادیاتور در اسلامشهر واوان قائمیه

تعمیر آبگرمکن در شرق تهران

نمایندگی رسمی فروش ، نصب و تعمیرات پکیج بوتان در اسلامشهر

اشتباهی که اغلب این افراد انجام می دهند، دو مورد بیشتر نیست. اول اینکه از مراقبت از دستگاه و سرویس پکیج بوتان خود به صورت منظم و به موقع در شروع زمستان غافل بوده اند. دوم اینکه جهت انجام سرویس و یا تعمیرات پکیج بوتان، نزد یک تعمیرکار متخصص بوتان نرفته و پکیج خود را به افراد غیر متخصص سپرده اند. طبیعتا کمبود دانش تخصصی، نبود تسلط بر انواع مدل های پکیج دیواری بوتان و کمبود تجربه تعمیرات پکیج بوتان به نتیجه ای جز این نیز نخواهد انجامید.

امروزه پکیج های بوتان توسط متخصصان ایرانی و طبق دانش و فناوری روز جهان تولید می شود

که رقیبی جدی برای برندهای داخلی و خارجی در بازار ایران محسوب می شود.

(پکیج آبگرمکن کولر گازی رادیاتور شوفاژ) نمایندگی فروش محصولات بوتان، ایران رادیاتور، ایساتیس و لورچ . شماره تعمیرکار پکیج و نمایندگی تعمیر پکیج و آبگرمکن بیتا در اسلامشهر ۰۹۱۰۶۸۶۸۰۲۱ همچنین نمایندگی فروش پکیج و آبگرمکن بوتان در اسلامشهر 09106868021

تعمیر پکیج بوتان لورچ ایران رادیاتور توسط نمایندگی بوتان در اسلامشهر
تعمیر پکیج بوتان لورچ ایران رادیاتور توسط نمایندگی بوتان در اسلامشهر

چند نکته مهم جهت استفاده بهتر از پکیج :

در خصوص استفاده بهتر و بهینه تر از سرویس پکیج چند نکته وجود دارد که آن ها را برای شما بیان کرده ایم:

  • 1.لازم است تا در محل نصب پکیج گردش هوا به طور لازم و کافی صورت گیرد، دلیل انجام این کار این است که اکسیژن کافی جهت سوخت پکیج فراهم شود و همچنین از سوی دیگر، مسئله ایمنی پکیج نیز تأمین گردد اگر در محل نصب پکیج گردش هوا به‌خوبی برقرار نشود ممکن است خطرآفرین باشد.
  • ۲. اگر آب‌لوله‌ کشی شهری محلی که شما در آن زندگی می کنید دارای املاح زیادی هست، بهتر است حتماً از فیلترهای رسوب گیر مخصوص استفاده کنید این کار عمر پکیج را افزایش و ترسیب در آن را به حداقل می رساند و همچنین جهت احتیاط بیشتر زودتر از حالت معمول، نسبت به رسوب زدایی پکیج اقدام کنید.
  • ۳. یکی از  مهمترین موارد ایمنی مهم در مورد پکیج‌ها، بی‌عیب و ایراد بودن دودکش پکیج است که لازم است حتماً استانداردهای ایمنی لازم در مورد آن رعایت شده باشدو همچنین به‌طور منظم دودکش پکیج را بررسی کنید اگر دودکش مسدود شده باشد بسیار خطرناک خواهد بود.

رعایت چند نکته جهت کاهش نیاز به سرویس پکیج :

با رعایت نکات زیر که موارد ساده ای نیز هستند می توانید نیاز به انجام سرویس پکیج را به حداقل برسانید:

  • 1. سعی کنید که هواگیری پکیج و هواگیری رادیاتور ها را در صورت نیاز به ‌موقع انجام دهید.
  • ۲.استانداردهای لازم در مورد دودکش پکیج را حتما رعایت کنید و هر چند وقت یک بار مسیر دودکش را بررسی کنید
  • 3.مسائل ایمنی در مورد لوله کشی گاز پکیج را رعایت نمایید.

 نتیجه گیری:

سرویس پکیج یکی از مهمترین کارهایی است که برای حفظ سلامت و عمر دستگاه می توانید انجام دهید و با انجام این کار به طور دوره ای می توانید از هزینه های اضافی که در صورت خرابی برای شما به بار می آید جلوگیری کنید

همچنین بخوانید ایران رادیاتور یا بوتان‌؟ کدام بهتر است؟

تا جایی که بوتان صادرات برخی از این محصولات را به کشورهای اروپایی آغاز کرده است.

تنوع محصولات پکیج بوتان ، ظرفیت های متنوع، گارانتی و خدمات پس از فروش مطلوب، پکیج دیواری بوتان را به محصولی مطمئن تبدیل نموده است و توانست با دریافت تندیس طلایی واحد نمونه استاندارد ایران در سال 1391 افتخاری دیگر بیافریند.
سایت مرجع تهران پکیج افتخار دارد که با اخذ کد نمایندگی رسمی فروش و نمایندگی کلیه خدمات پس از فروش از شرکت بوتان ، آماده خدمت گزاری به هموطنان عزیز علاوه بر تهران ، درسایر شهرستان های استان تهران مانند اسلامشهر رباط کریم احمد آباد مستوفی چهاردانگه نیز باشد. نمایندگی پکیج بوتان در اسلامشهر 09106868021

داشتن یک تیم متخصص در امر تعمیر پکیج مهمترین ویژگی شرکت تهران پکیج است.


تیم متخصص نمایندگی تهران پکیج در واحد تعمیر و فروش آماده مشاوره تخصصی جهت انتخاب محصول مورد نظر براساس استانداردهای موجود پکیج شوفاژ دیواری بوتان می باشد تا با ارائه مطلوب ترین خدمات در حوزه مشاوره، نصب و تعمیرات، پکیج بوتان شما را در امر انتخاب بهترین محصول، یاریگر باشد.

خدمات پس از فروش از هنگام قصد خرید مشتری شروع می شود و با کارشناسی نصب، مشاوره و خرید محصولات ادامه دارد و پس از نصب و راه اندازی پکیج دیواری تا تعمیر و نگهداری و همچنین تا پایان استفاده مشتری از محصول ادامه پیدا می کند.

نمایندگی پکیج بیتا در اسلامشهر (پکیج آبگرمکن کولر گازی رادیاتور شوفاژ) نمایندگی فروش محصولات بوتان، ایران رادیاتور، ایساتیس و لورچ . شماره تعمیرکار پکیج و نمایندگی تعمیر پکیج و آبگرمکن بوتان در اسلامشهر ۰۹۱۰۶۸۶۸۰۲۱ همچنین نمایندگی فروش پکیج و آبگرمکن بوتان در اسلامشهر 09106868021

تعمیر پکیج بوتان لورچ ایران رادیاتور توسط نمایندگی بوتان در اسلامشهر
تعمیر پکیج بوتان لورچ ایران رادیاتور توسط نمایندگی بوتان در اسلامشهر

خدمات پس از فروش بوتان در اسلامشهر شامل خدمات، پشتیبانی و قطعات یدکی بعد از انجام یک فروش اولیه است.

کلیه محصولات ارائه شده در تهران پکیج از خدمات مشاوره رایگان برخوردار است.

و همچنین راهنمایی خرید محصول، کارشناسی نصب و نصب و راه‌اندازی رایگان برخوردار می باشند.

این فروشگاه علاوه بر فروش پکیج های بوتان و ایران رادیاتور سایر برند ها را هم پوشش میدهد.

همچنین خدمات پس از فروش پکیج دیواری در توزیع قطعات یدکی تجهیزات گرمایشی فعالیت دارد .

شماره تعمیرکار پکیج و نمایندگی تعمیر پکیج و آبگرمکن بیتا در اسلامشهر ۰۹۱۰۶۸۶۸۰۲۱

و بدین جهت اقدام به فروش قطعات یدکی پکیج دیواری بوتان و ایران رادیاتور و قطعات آبگرمکن های بوتان میکند.

و همچنین فروش قطعات و لوازم جانبی رادیاتور و حوله خشک کن را کرده است.

نظر به این که ایمنی مشتریان از اولویت های این مجموعه می باشد واجب است شرایط محیطی محل نصب رعایت شود که این شامل استاندارد و ایمن بودن فضای مورد نیاز نصب، شرایط لوله‌های آب و گاز، ظرفیت دستگاه، ، تهویه هواو شرایط دودکش می باشد.

شماره مستقیم مشاوره خرید ۰۹۱۰۶۸۶۸۰۲۱

سرویس‌کاران و تعمیر کاران شرکت از مراکز معتبر و رسمی آموزشی آموزش‌های لازم را کسب کرده‌اند.

نصب‌هایی که توسط سرویس‌کاران مجاز انجام می‌شود دارای شرایط ایمن می باشد.

هر محصولی که توسط سرویس کار و نصاب مجاز صورت گرفته باشد شامل گارانتی می شود.

اما سرویس پکیج بوتان متفاوت است و جهت شناسایی مشکلات و ایرادات جزئی پیش از آنکه به مساله جدی بدل شوند، لازم بوده و به حفظ عملکرد پکیج شما در حالت کارکرد بیشینه خود کمک می کند.

البته لازم است تا سرویس پکیج بوتان نیز توسط متخصص بوتان انجام گیرد تا نتیجه مطلوب حاصل شود.

پس از بروز مشکل و خرابی دستگاه نیز، بلافاصله تعمیرات پکیج بوتان خود را توسط متخصص آن انجام داده و از تشدید مشکل و گسترش آن جلوگیری کنید.

شماره مستقیم درخواست تعمیر توسط نمایندگی پکیج بیتا در اسلامشهر 09106868021

نمایندگی پکیج بیتا در اسلامشهر (پکیج آبگرمکن کولر گازی رادیاتور شوفاژ) نمایندگی فروش محصولات بوتان، ایران رادیاتور، ایساتیس و لورچ .

همچنین نمایندگی فروش پکیج و آبگرمکن بوتان در اسلامشهر 09106868021

ارائه خدمت به مشتریان شامل احترام و اهمیت به خواسته مشتری همرا با مسئولیت‌پذیری است.

اعتماد و رعایت حق مشتری، سرعت عمل به درخواست مشتری، عمل به تعهدات و ایجاد تجربه خوشایند از خدمات برای مشتریان به شمار می رود.

جهت مطالعه بیشتر لینک های پایین را بخوانید .

مرکز خرید و فروش پکیج در اسلامشهر واوان قائمیه

تعمیرو سرویس کولرگازی در اسلامشهر

تعمیر پکیج لورچ در اسلامشهر

نمایندگی پکیج تاچی در اسلامشهر

نمایندگی بوتان در اسلامشهر

سرویس پکیج در اسلامشهر شامل چه مواردی است؟

بسته به زمانی که قصد دارید سرویس دهی پکیج را انجام دهید، عملیات شامل بخش های متفاوتی خواهد بود که شامل موارد زیر است:۱.پایش فشار آب۲.پایش عملکرد سیستم گرمایشی۳.رسوب زدایی۴. هواگیری سیستم گردش آب۵.بررسی تنفس پکیج شامل دودکش و فن6.رفع مشکل شعله پکیج۷.تعویض قطعه معیوب۸.رفع مشکل روشن نشدن پکیج۹.اسید شویی پکیج دیواری۱۰.رفع مشکلات مربوط به سر و صدای پکیج۱۱.عیب یابی تخصصی پکیج۱۲.رفع ارورهای پکیج در صورت داشتن

نحوه سرویس پکیج در اسلامشهر به چه صورت است؟

مراحل سرویس پکیج و مواردی که باید برای انجام این کار صورت گیرد در بالا ذکر شد که به طور خلاصه شخصی که این وظیفه را برعهده دارد باید مواردی از قبیل عدم وجود نشتی در لوله ها، عدم تشکیل رسوب در مسیرهای ورودی و مبدل ها، شیلنگ ها، فیلترها، اتصالات را بررسی کند در زمان سرویس پکیج در صورتی که هر کدام از این عیوب مشاهده شود، قسمت مربوطه بایستی تعمیر گردد.

البته لازم به ذکر است که سرویس دهی پکیج یک کار عادی نیست که همه ی افراد بتوانند این کار را انجام دهند و عیوب را برطرف سازند، بلکه باید از شخصی که در این زمینه متخصص است و توانایی لازم را دارد کمک گرفت، چرا که ممکن است زمان سرویس دهی نیاز به انجام یک سری اقدامات مانند رسوب زدایی داشته باشد که حتما یک متخصص بایستی این کار را انجام دهد.نمایندگی پکیج بوتان در اسلامشهر (پکیج آبگرمکن کولر گازی رادیاتور شوفاژ کالداونزیا اپتیما پارما پرلا پرلاپرو بیتا bita ) نمایندگی تعمیر محصولات بوتان، ایران رادیاتور، ایساتیس و لورچ . شماره تعمیرکار پکیج و نمایندگی تعمیر پکیج و آبگرمکن بوتان در اسلامشهر قائمیه واوان موسی اباد باغ فیض زرافشان شهرک گلها و … ۰۹۱۰۶۸۶۸۰۲۱

بهترین زمان برای انجام سرویس پکیج :

یکی از مواردی مهمی که باید بدانید و چندین بار نیز به آن اشاره شد این است که سرویس پکیج باید به صورت دوره‌ای انجام شود، این مورد که انجام سرویس پکیج را تا زمان خرابی یا ایجاد مشکل در آن به تعویق بیاندازیم امری اشتباه است که باعث ایجاد مشکلات جدی در پکیج و همچنین افزایش هزینه ها نیز می شود. اصولا فاصله بین سرویس دوره‌ای پکیج، به عمر وسیله بستگی دارد. به طور معمول به صورت زیر پیشنهاد می‌شود:

  • الف) برای پکیج هایی با عمر کمتر از پنج سال، سرویس دوره‌ای بایستی هر شش ماه یک بار انجام شود.
  • ب) برای پکیج هایی با عمر بین پنج تا ۱۰ سال، سرویس دوره‌ای هر چهار ماه یک بار انجام شود.
  • ج) برای پکیج هایی با عمر بیش از ۱۰ سال، سرویس دوره‌ای هر سه ماه یک بار انجام شود.
  • نمایندگی پکیج بوتان در اسلامشهر (پکیج آبگرمکن کولر گازی رادیاتور شوفاژ کالداونزیا اپتیما پارما پرلا پرلاپرو بیتا bita ) نمایندگی تعمیر محصولات بوتان، ایران رادیاتور، ایساتیس و لورچ . شماره تعمیرکار پکیج و نمایندگی تعمیر پکیج و آبگرمکن بوتان در اسلامشهر قائمیه واوان موسی اباد باغ فیض زرافشان شهرک گلها و … ۰۹۱۰۶۸۶۸۰۲۱
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Tumblr

31 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *