سرویس پکیج تاچی در تهران _ ارور پکیج تاچی _ سرویسکار پکیج tachi تعمیرات

5/5 - (2 امتیاز)

تهران پکیج مرکز مجاز تعمیر پکیج تاچی TACHI و سرویس پکیج تاچی در تهران با دارا بودن جواز کسب از اتحادیه صنایع برودتی و تهویه مطبوع با ۱۵ سال سابقه درخشان در خدمت شماست. بعد از اولین تماس شما در سریع ترین زمان ممکن بین ۲ تا ۳ ساعت کاری سرویسکار پکیج تاچی در محل شما حضور پیدا کرده و با به همراه داشتن قطعات یدکی پر مصرف پکیج در کمترین زمان ممکن مجدد سیستم را راه اندازی میکنند. خدمات ما شامل سرویس پکیج ، تعمیر برد کنترل پکیج ، تعمیر پمپ ، عیب یابی ، رسوب زدایی ، مدارشویی رادیاتور ها و… را شامل میشود انواع مدل های پکیج تاچی در مدل های نوع A , B , ECO , D . C در بازار موجود میباشد در ادامه با ارور پکیج تاچی آشنا شوید.

تعمیرات پکیج تاچی در سراسر تهران

پکیج تاچی پکیجی بسیار مجهز و سخت در زمینه تعمیرات میباشد.این پکیج برای تعمیر شدن نیاز به یک تعمیرکار با سابقه دارد.ما تخصصی ترین مرکز سرویس پکیج تاچی در تهران هستیم. پکیج را به طور کامل سرویس و رسوب زدایی میکنیم. و تمام قطعات پکیج شما را تست کرده و مدار رادیاتور ها را به طور کامل شستشو میدهیم تا سیستم با راندمان کاری بالا مجدد راه اندازی شود

نمایندگی تاچی در اسلامشهر

لیست ارور و خطاهای پکیج تاچی  در تعمیرات پکیج تاچی در تهران

همانطور که گفتیم یکی از روش های تعمیر پکیج تاچی، ارورخوانی و رفع خطاهای آن است، اگر شما هم از پکیج تاچی استفاده می کنید، با دانستن هر خطا و دلایل آنها، می توانید مشکل بوجود آمده را حل کنید. کدهای خطا در پکیج تاچی به سه نوع مختلف تقسیم شده است؛ که این سه نوع با حروف B ،A و C شناخته می‌شوند. در زیر می‌توانید جدول هر یک از کد خطاها، را به تفکیک مشاهده کنید.

کد خطاعیب
E1نقص در احتراق پکیج تاچی و نیاز به سرویس
E2فیوز حد
E3نقص در تهویه
E4کمبود آب و نیاز به سرویس
E6سنسور آب گرم بهداشتی G12
E7سنسور گرمایش G18
E9یخ زدگی
ارور پکیج تاچی

لیست خطاهای پکیج تاچی تیپ A

در زمانی که این خطاها رخ داد باید سریعتر با مرکز تعمیرات پکیج تاچی تماس بگیرید.

کد خطاعیب
E1نقص در احتراق پکیج تاچی
E2نقص در تهویه (connect)
E3نقص در تهویه (disconnect)
E4فیوز حد و نیاز به سرویس
E5سنسور آب سرد ورودی ECO
E6سنسور آب گرم بهداشتی
E7سنسور گرمایش
E8نقص برد الکترونیکی
E9کمبود آب و نیاز به سرویس
ارور خطای 00 ۰۰ پکیج تاچیمشکل برد و نیاز به تعمیر
خطا و ارور پکیج تاچی

لیست خطاهای پکیج تاچی تیپ B

کد خطاعیب
E1نقص در تهویه
E2سنسور گرمایش G18
E3سنسور آب گرم بهداشتی G14 و نیاز به سرویس
E4فیوز حد و نیاز به سرویس دوره ای
E5مدار شیر گاز و میزان مصرف گاز پکیج
E6نقص در احتراق پکیج تاچی
E7نقص در شعله
E8فشار گاز یا برد دستگاه
E9یخ زدگی
EBوجود شعله پس از خاموش شدن
ECنقص در برد الکتریکی و نیاز به تعمیر برد
EPکمبود آب و احتمال رسوب
ارور خطای 00 پکیج تاچیمشکل برد و نیاز به تعمیر
خطا و ارور پکیج تاچی

لیست خطاهای پکیج تاچی تیپ C

تعمیر پکیج در تهران و لواسان و اسلامشهر با تماس مستقیم با 09106868021

اعزام سرویسکار پکیج TACHI در تهران پکیج چگونه انجام میشود؟

اعزام سرویسکار پکیج تاچی در تهران بعد از اولین تماس شما با مرکزتهران پکیج در زمان تعیین شده توسط شما عزیزان انجام میشود. ما از شنبه تا ۵ شنبه از ساعت ۹ صبح تا ۹ شب در خدمت شما هستیم.

مراحل سرویس پکیج تاچی

مراحل سرویس پکیج تاچی به ترتیب با کارشناسی کامل پکیج ، باز کردن مبدل اصلی ، بازکردن مبدل ثانویه ، تمیز کردن بلوک ها ، رسوب زدایی با اسید دیسکلر، تعویض اورینگ ها به طور کامل ، و در آخر تست کارکرد قطعات و شستشوی رادیاتور ها و مدارشویی و گرفتن راندمان کاری که شامل مراحل سرویس میباشد به پایان میرسد . سرویسکار پکیج تهران پکیج در انتهای کار گرمایش آب گرم مصرفی را اندازه گیری کرده و دمای دقیق آب را در انتهای فاکتورثبت میکند و دستگاه را با پایین ترین سطح مصرف انرژی و راندمان کاری بسیار بالا تحویل مشتری میدهد.

رسوب شدید در پکیج تاچی

چرا سرویس پکیج تاچی باید دوره ای انجام شود؟

سرویس پکیج تاچی دوره ای و هرساله توسط سرویسکار پکیج تاچی حتما باید انجام شود. متاسفانه هزینه بسیار زیادی سالانه در فصل زمستان صرف اتلاف انرژی میشود. از آن مهم تر سرویس نشدن پکیج دلیل اصلی تمام خرابی های پکیج میباشد. تمام دستگاههای سرمایشی و گرمایشی احتیاج به سرویس سالانه و نگهداری دارند. دلیل اصلی سرویس پکیج این است که وقتی شما برای گرم کردن محیط از سیال آب استفاده میکنید شوک ایجاد شده برای بالا بردن دما توسط شعله در پکیج باعث جدا شدن سختی ها و رسوب گرفتن در داخل پکیج میشود. یک مثال ساده شما به ته کتری دقت کنید نمونه ای از رسوب آب میباشد. این رسوب ها بر روی قطعات باعث اکسید شدن و خرابی قطعه میشود. بعد از گذشت زمان باعث خرابی و از بین رفتن قطعات میشود.

مناطق تحت پوشش تهران پکیج در تمام نقاط تهران می‌باشد.

در شمال تهران = دزاشیب ، نیاوران ، پاسدارن ، دروس ، تجریش ، ولنجک ، اوین ، الهیه ، اختیاریه ، فرمانیه ، آجودانیه ، ازگل ، قلهک ، جردن ، ولیعصر ، زعفرانیه ، ونک و…. در غرب تهران = سعادت آباد ، گیشا،ستارخان ،شهرآرا، آریاشهر ، بلوار فردوس ، پونک ، جنت آباد ،شهر زیبا ، تهرانسر ،اکباتان ، شهران ،دریان نو ،امیر آباد ، مرزداران و… در مرکز تهران = یوسف آباد ، مصلی ، هفت تیر ، مطهری ، ایرانشهر ، شریعتی ، بهشتی ، سهروردی ، انقلاب ، بلوار کشاورز ، طالقانی ، میدان حر ، حافظ ، شاپور و…..

سرویس پکیج تاچی
سرویس پکیج در تهران

در سرویس پکیج کدام قطعات رسوب زدایی میشود؟

در پکیج مبدل اصلی ، مبدل ثانویه به صورت مستقیم با دیسکلر و بلوک ها و مجاری قطعات به صورت دستی و بدونه دیسکلر سرویس میشوند.

رسوب در پکیج

زمانی که از آب به عنوان یک سیال حرارتی استفاده می‌شود املاح و سختی موجود در آب بر اثر شوک دما جدا شده و بر روی سطوح نشست می‌کنند. این رسوبات از مهمترین عوامل فرسایش و خوردگی در تأسیسات حرارتی و برودتی هستند. بعد از اولین تماس شما با  تهران پکیج در کمترین زمان ممکن سرویسکار پکیج بوتان به محل اعزام خواهد شد.تعمیرات پکیج تاچی در تهران

سوالات متداول

دلیل بالا رفتن فشار بار پکیج تاچی tachi چیست؟

علت بالا رفتن بار پکیج پمپ سیرکوله ، منبع انبساط و رسوب بیش از حد میباشد. که برای تعمیرات پکیج تاچی مدار به طور کامل برسی شود. باد منبع انبساط هم دلیلی برای بالا رفتن بار پکیج شماست. دقت کنید شیر های رادیاتور کامل باز باشد بعد پکیج را بر روی مدار گرمایشی روشن کنید.

علت خرابی پمپ سیرکوله  پکیج تاچی

پمپ پکیج تاچی برند wilo و به سفارش شرکت ساخته شده است. پمپ پکیج به صورت دوره ای همراه سرویس پکیج باید بازدید و روتور آن سرویس شود تا عمر بیشتری کند. علت اصلی خرابی پمپ سیرکوله بدونه آب کارکردن یا رسوب بیش از حد و تحت فشار کارکردن پمپ میباشد.  تعمیرات پکیج تاچی همراه با بازدید پمپ میباشد

تعمیر برد پکیج تاچی

تعمیر برد پکیج تاچی یکی از خدمات پکیج تاچی تهران پکیج میباشد. که توسط تعمیرکار برد کنترل پکیج تاچی به صورت تخصصی انجام میشود

علت سر و صدای زیاد پکیج تاچی چیست ؟

پکیج در صورت اصطحکاک درون پمپ یا گیرپاژ کردن فن صدای نا هنجار می دهد. که روشن گذاشتن دستگاه در این مورد باعث سوختن قطعه میشود و راهی جز تعویض وجود ندارد .

سیستم گرمایشی پکیج تاچی کار میکند ولی رادیاتورها گرمای خوبی ندارند علت چیست ؟

کم بودن بار دستگاه ، نیمه باز بودن شیر های رفت و برگشت. خرابی بای پس ، کاهش دقت سنسور ntc پکیج ، وجود مشکل در پمپ ، رسوب در مبدل ها ، خرابی پتانسیومتر برد کنترل

آب گرم پکیج تاچی گرمای خوبی ندارد علت چیست ؟

کم بودن ارتفاع شعله ، خرابی سنسور NTC رسوب در سیستم و مبدل ها مشکل در فلو سویچ و یا فلو پروانه ، خرابی بای پس.

آب گرم پکیج کار میکند ولی سیستم گرمایشی پکیج تاچی دچار مشکل میباشد علت چیست ؟

مشکل در فلوسوِیچ ، خرابی بای پس ، خرابی شیر ۳ راهه که عمدتا دلیل خرابی نشت آب و سوختن موتور شیر ۳ راهه پکیج گلدیران میباشد. برای سرویس پکیج گلدیران در تهران با ما در تماس باشید. سرویسکار پکیج گلدیران در کمترین زمان ممکن درمحل شما حضور پیدا کند.

فشار بار پکیج تاچی افت میکند علت چیست؟

افت فشار در پکیج یک دلیل دارد و آن هم نشت آب در مدار پکیج و یا سیستم گرمایشی است. اول کامل سیستم گرمایشی و رادیاتورها را برسی کنید. برای این کار سیستم را به مدت ۲ ساعت خاموش کنید. تا اورینگ ها سرد شود فشار را تا ۲ بالا ببرید و برسی کنید

علت سرد و گرم شدن آب گرم پکیج تاچی چیست ؟

اول از همه فشار آب گرم خروجی را برسی کنید. عموما دلیل سرد و گرم شدن آب گرم مصرفی پکیج رسوب در مبدل هاست. و بعد از سرویس پکیج باید دقت سنسور های مصرفی برسی شود. در بیشتر مواقع خرابی شیر موتور ۳ راعع در پکیج های دو مبدل هم دلیل سرد وگرم شدن میباشند و باید بای پس هم برسی شود.

با بالا رفتن دمای گرمایش رادیاتورها فشار بار پکیج بالا میرود چیست ؟

دلیل اصلی مربوط به منبع انبساط است

دلیل کم بودن فشار آب گرم پکیج تاچی چیست ؟

دلیل اصلی بسته شدن مبدل هاست در بعضی از مواقع بعد از خرابی پمپ ساختمان این اتفاق میافتد. و قابل حل است ولی اگر مدت طولانی دستگاه سرویس نشه باشد و با دیسکلر رسوب برطرف نشود راهی جز تعویض مبدل پکیج تاچی وجود ندارد

در ادامه ارور پکیج تاچی را برسی میکنیم

ارور e1 پکیج تاچی به چه معناست؟


ارور e1 پکیج دیواری تاچی به دلیل تشکیل نشدن یا تشخیص ندادن برد کنترل پکیج برای تشخیص شعله ایجاد شده میباشد خرابی یون یا خرابی شیر گازی


ارور e2 پکیج تاچی به چه معناست؟


ارور e2 پکیج تاچی به معنی تشخیص ندادن برد کنترل پکیج تاچی به کارکردن فن میباشد پرشر هوا را چک کنید دودکش را چک کنید در صورت رفع نشدن ارور با تعمیرکار پکیج تاچی ما در تماس باشید

ارور e3 به چه معناست؟

ارور e3 پکیچ تاچی به معنی تشخیص ندادن خاموش شدن فن میباشد مثل ارور بالا مدار را چک کنید عموما خرابی برد کنترل میباشد. سرویس پکیج تاچی را انجام دهید و محفظه  احتراق را چک کنید.

ارور e4 پکیج تاچی به چه معناست؟

اگر در مدار گرمایشی یا زمستانی پکیج را روشن کرده اید از باز بودن رادیاتورها اطمینان حاصل کنید. در غیر اینصورت برای رفع ارور و تعمیر پکیج تاچی کلید حرارتی حد را تست کنید. در صورتی که تعویض کردید و باز هم با روشن شدن پکیج این ارور نمایان شد پمپ کار نمکنی یا دستگاه دچار گرفتگی و رسوب میباشد.

ارور e5 پکیج تاچی به چه معناست؟

ارورe5 پکیج تاچی به معنی مشکل در تشخیص و کارکرد توسط ترمیستور و یا خرابی ای سی برد کنترل با تعمیرکار پکیج تاچی ما در تماس باشید.


ارور e6 پکیج دیواری تاچی به چه معناست؟

ارور e6 پکیج تاچی به علت خرابی در سنس کردن دما سنسورها را چک کنید کابل فرمان را چک کنید مشکل در سنس کردن دمای آب مصرفی

ارورe6 پکیج تاچی به چه معناست؟

ارورe6 پکیج تاچی خرابی سنسور ntc


ارور e7 پکیج تاچی به چه معناست؟ خرابی سنسور ntc

ارور e8 پکیج تاچی به چه معناست؟


خرابی برد کنترل و برای تعمیر برد را تعویض کنید.تعمیرات پکیج تاچی در تهران

ارور e9 پکیج تاچی به چه معناست؟


ارور e9 پکیج تاچی مربوط به کم شدن بار پکیج است. و برای تعمیر پکیج تاچی شیر پرکن را باز کنید فشار را بالا ببرید ریست کنید. اگر رفع عیب نشد کلید حداقل فشار را چک کنید اگر بار پکیج بالا میرود پمپ خراب است پمپ را چک کنید.

تهران پکیج مرکز مجاز تعمیر پکیج تاچی TACHI و سرویس پکیج تاچی در تمام نقاط تهران با دارا بودن جواز کسب از اتحادیه صنایع برودتی و تهویه مطبوع با ۱۵ سال سابقه درخشان در خدمت شماست اعزام سرویسکار پکیج تاچی در تهران در کمترین زمان ممکن..

اطلاعات تماس و تعمیرات پکیج تاچی در تهران

  تلفن همراه : ۰۹۱۰۶۸۶۸۰۲۱

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Tumblr

9 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *