تعمیر پکیج بوتان مدل کالدا ونزیا calda venezia تعمیرکار نمایندگی در تهران شرق غرب شمال جنوب

4.2/5 - (5 امتیاز)

این مدل از مدلهای  پکیج تک مبدله بوده و دارای مبدل حرارتی دو منظوره جهت تامین آب گرم مصرفی و گرمایش می باشد. پکیج بوتان مدل کالدا ونزیا Calda Venezia 24 KI (کالدا ونزیا 24000)، از جدیدترین تولیدات بوتان می‌باشد که قابل استفاده برای واحدهای تا 250 مترمربع آب گرم فوری، دائم و فراوان مجهز به معتبرترین قطعات استاندارد اروپایی: پمپ سیرکولاتور با کنترل های اتوماتیک پیشگیرانه مبدل حرارتی دو منظوره (Dual Heat Exchanger) برای تامین آب گرم مصرفی و گرمایش مجهز به سیستم‌های پیشرفته الکترونیکی و مکانیکی. پکیج بوتان مدل کالدا ونزیا 24KI بدون فن می‌باشد. تعمیر پکیج بوتان مدل کالدا ونزیا calda venezia تعمیرکار نمایندگی در تهران شرق غرب شمال جنوب تهران را با تهران پکیج همراه باشید. 09106868021

با ما تماس بگیرید

تلفن: 09106868021

 • اجزای صفحه کنترل کالدا ونزیا Calda Venezia 24 KI:

در این راهنما، اجزای صفحه کنترل با شماره‌های مشخص شده در شکل زیر به کار رفته‌اند. به هنگام برخورد با این شماره‌ها در متن، می‌توانید جهت سهولت در تشخیص اجزای صفحه کنترل دستگاه خود، به شکل مراجعه نمایید.

پکیج کالدا ونزیا Calda Venezia 24
تعمیر پکیج بوتان مدل کالدا ونزیا calda venezia تعمیرکار نمایندگی در تهران شرق غرب شمال جنوب

1- نمایشگر فشار و دما در پکیجح کالدا ونزیا
عقربه‌های روی این نمایشگر، میزان فشار و دمای آب مدار گرمایش را بر حسب بار و درجه سانتیگراد نشان می‌دهد.

2- دسته انتخاب وضعیت:
برای روشن و خاموش کردن دستگاه و انتخاب فصل به کار می‌رود:

2-1- وضعیت تابستانی

2-2- وضعیت قطع موقت / راه اندازی مجدد

2-3- وضعیت زمستانی

3- دسته تنظیم دمای آب گرم مصرفی
برای تنظیم درجه حرارت آب گرم مصرفی به کار می‌رود. با چرخاندن این دسته در جهت حرکت عقربه‌های ساعت، دمای آب گرم مصرفی کاهش و با چرخاندن آن در خلاف جهت حرکت عقربه‌های ساعت، دمای آب افزایش می‌یابد.

4- دسته تنظیم دمای مدار گرمایش
برای تنظیم دمای آب مدار گرمایش به کار می‌رود. به منظور تنظیم میزان گرمای ساختمان، لازم است دمای آب مدار گرمایش را متناسب با دمای محیط تغییر دهیم.

5- نمایشگر وضعیت عملکرد شوفاژ

تعمیر پکیج بوتان مدل کالدا ونزیا calda venezia تعمیرکار نمایندگی در تهران شرق غرب شمال جنوب
تعمیر پکیج بوتان مدل کالدا ونزیا calda venezia تعمیرکار نمایندگی در تهران شرق غرب شمال جنوب

عیب یابی پکیج بوتان مدل کالدا ونزیا

بررسی مشکلات متداول پکیج دیواری بوتان مدل calda venezia:

 1- رادیاتورها یپکیج گرم نمی شود

رسوب گرفتن مبدل حرارتی، کاهش فشار گاز، خرابی سنسور گرمایش، کاهش فشار گاز ورودی. رسوب زدایی و اسید شویی مبدل حرارتی ، تعویض سنسور مدار گرمایش، بررسی فشار گاز با تماس با اداره گاز

2- مشعل پکیج دیواری بوتان مدل (calda venezia ) کار نمی کند.

این مشکل بدلیل نوسان جریان برق، نوسان ویا کاهش فشار گاز ورودی ساختمان و یا نوسان شدید فشار آب  و خرابی پرشر هوا می باشد. برای حل مشکل باید از محافظ برق مخصوص پکیج و بررسی فشار گاز با تماس با اداره گاز و تعویض پرشر هوا و یکنواخت کردن فشار اب.

3- پمپ پکیج بوتان کالدا ونزیا کار نمی کند

این مشکل به دلیل گریپاژ پمپ، خرابی و ایراد در پمپ، نوسان  و یا قطعی برق ورودی پمپ بوجود می اید. برای حل مشکل رفع گریپاژ و یا تعویض و سرویس پمپ ، برسی نمودن مسیر برق پمپ

4- کاهش دمای آب مصرفی

این مشکل بدلیل رسوب گرفتن مبدل، کاهش فشار گاز ویا خرابی سنسور آب گرم مصرفی بوجود می اید. رسوب زدایی و اسید شویی مبدل، بررسی سنسور آب گرم ویا تعویض آن راههای هستند که این مشکل را برطرف می کند.

5- روشن شدن مشعل به حالت انفجاری

این مشکل بدلیل نوسانات شدید فشار گاز ، معیوب بودن الکترود جرقه زن و یا فاصله نامناسب الکترود جرقه زن می باشد. برای حل این ایراد باید ورودی شیر گاز بررسی وتنظیم شود ، تعویض کردن الکترود،  و تنظیم الکترود در فاصله بین ۳ الی ۵ میلی متری.

6- دستگاه به صورت مداوم خاموش و روشن می شود

این مشکل بدلیل پایین بودن حجم جریان آب مدار گرمایش و گنجایش و تعداد رادیاتورها مناسب نیستند. برای حل این مشکل  شیر مدار را بیشتر باز کنید و تعداد رادیاتورها بررسی و در صورت نیازافزایش یابد.

7-سر و صدای بیش از اندازه پکیج

این مشکل بدلیل  کم بودن فشار آب شهری یا نشتی رادیاتورها و لوله کشی و اتصالات پکیج بوجود می آید. برای حل این مشکل استفاده از پمپ آب خانگی به منظور افزایش فشار آب و گرفتن نشتی های موجود در سیستم انجام شود.

8- پایین بودن فشار آب پکیج کالدا ونزیا

این مشکل بدلیل وجود هوا در سیستم و یا  کارکرد بد روتور بوجود می آید. برای حل این مشکل  باید هواگیری از سیستم  و یا  تعویض روتور پمپ پکیج بوتان انجام شود.

9 -زرد بودن شعله مشعل پکیج بوتان مدل (calda venezia )

این مشکل بدلیل عدم مکش مناسب دودکش، نبود هوای کافی در محیط، کثیفی مشعل ها، عدم تناسب قطر مشعل با نوع گاز مصرفی، دوده داشتن دیگ و دودکش بوجود می آید. برای حل این مشکل  چک کردن مسیر دودکش، قرار دادن دریچه برای ورود هوا، کنترل قطر مشعل، پاک سازی مشعل ها، دیگ و دودکش.

 10- پایین آمدن مکرر فشار آب پکیج بوتان مدل (calda venezia )

این مشکل بدلیل وجود نشتی آب در پکیج، لوله کشی و مسیر رادیاتورها بوجود می اید. برای حل این ایراد باید سیستم و لوله کشی از نظر نشتی بررسی و کنترل شود.

برخی از ویژگی های پکیج  بوتان کالداونزیا :

 • دارا بودن مشعل اتمسفریک با سیستم جرقه زن خودکار پکیج
 • دارا بودن سیستم آیونایز حفاظت از شعله پکیج
 • دارا بودن سیستم ایمنی تخلیه گازهای ناشی از احتراق پکیج
 • دارا بودن سیستم عیب یاب الکترونیکی پکیج
 • دارا بودن سیستم ضد یخ زدگی پکیج
 • دارا بودن سیستم ضد گریپاژ پمپ پکیج
 • دارا بودن سیستم ایمنی کنترل حداقل و حداکثر فشار آب مدار گرمایش پکیج
 • دارا بودن سیستم ایمنی محدودکننده حداکثر دمای آب مدار گرمایش پکیج
 • دارا بودن سیستم کنترل میکروپروسسوری عملکرد دستگاه پکیج
 • دارا بودن سیستم احتراق آهسته پکیج
 • دارا بودن سیستم ضد نوسان دمای آب گرم مصرفی پکیج
 • دارا بودن سیستم بای پس اتوماتیک

مرکز تخصصی تعمیرات و سرویس پکیج بوتان مدل کالدا ونزیا

تعمیر پکیج بوتان مدل کالدا ونزیا calda venezia تعمیرکار نمایندگی در تهران شرق غرب شمال جنوب تهران

تماس و مشاوره با کارشناسان ما: 09106868021

نحوه عیب یابی و تعمیر پکیج بوتان مدل کالدا ونزیا

یکی از دغدغه‌های بسیار پراهمیت افراد پیدا کردن تعمیرکار ماهر جهت تعمیر پکیج و  عیب یابی پکیج درست پکیج می باشد. تعمیرات تخصصی پکیج بوتان مدل کالدا ونزیا به وسیله تعمیرکاران کار بلد و حرفه‌ای توسط شرکت تهران پکیج عرضه می‌گردد. این مجموعه در کوتاه‌ترین زمان پکیج شما را عیب یابی و در صورت نیاز تعمیر می نماید. درصورتی‌که  پکیج شما از برند بوتان و یا هر برندیگر بود هیچ تفاوتی ندارد تعمیرکاران ما با بررسی خطاهای پکیج و بررسی پکیج به  نقص دستگاه پی برده و سریع آن را بر طرف می سازند به طور کلی عیب یابی پکیج بوتان مدل کالدا ونزیا کار راحتی نیست و باید توسط متخصص انجام شود.

بررسی مشکلات پکیج دیواری بوتان مدل (calda venezia ) 

پکیج بوتان مدل کالدا ونزیا در دو مدل آنالوگ و دیجیتال به بازار عرضه شده است.اولین آن ها اپتیما(optima) و دومین آن ها کالدا ونزیا (Calda venezia)  می باشد. مجموعه تهران پکیج نیروهای ماهر و باتبحری که دارد می تواند عیب یابی پکیج کالداونزیا را در سریع ترین زمان ممکن انجام دهد. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های درج شده در سایت تماس بگیرید. علت بروز خطا  قرمز ثابت و قرمز چشمک زن را در ادامه بررسی خواهیم کرد:

کار نکردن مشعل پکیج دیواری بوتان مدل (calda venezia ) 

علت بروز مشکل: تغییرات شدید فشار آب، تغییرات جریان برق،  ایراد در ورودی گاز، فشار هوا ایرادی دارد، فشار گاز پایین است.

راه حل ایراد به وجود آمده : هموارسازی ایراد فشار آب، بهره وری از محافظ برق، عوض کردن شیر ورودی گاز، همچنین عوض نمودن سوئیچ فشار هوا و تماس گرفتن با اداره گاز ناحیه مربوطه.


 عدم فعالیت پمپ پکیج بوتان مدل کالدا ونزیا

علت بروز مشکل: قطعی برق ورودی، ایراد در اتصال سیم کشی، غیر فعال شدن پمپ، مسدود بودن پمپ، ایراد در اتصال سیم کشی داخلی.

راه حل ایراد به وجود آمده: بررسی نمودن پریز، چک کردن فیوز و سیم کشی داخلی، تعویض و سرویس پمپ


سرد بودن آب رادیاتورها ی پکیج

علت بروز مشکل: کاسته شدن فشار گاز، مبدل رسوب گرفته، ایراد سنسور گرمایش، ایراد در ورودی گاز، ایراد در طراحی اولیه اندازه لوله گاز ورودی

راه حل ایراد به وجود آمده: تماس با اداره گاز، رسوب زدایی و اسید شویی مبدل، عوض کردن کنترل کننده گرما، عوض نمودن شیر ورودی گاز، تعویض لوله کشی ورودی گاز با سپری کردن مبادی قانونی

عیب یابی پکیج دیواری مدل کالداونزیا و همچنین سرویس و تعمیر پکیج بوتان خود را به نیروهای کاربلد مجموعه تهران پکیج محول کنید. نیروهای این مرکز در هر ساعت از شبانه روز حاضر به عیب یابی پکیج بوتان مدل کالدا ونزیا هستند.

تعمیر پکیج بوتان مدل کالدا ونزیا calda venezia تعمیرکار نمایندگی در تهران شرق غرب شمال جنوب تهران
تعمیر پکیج بوتان مدل کالدا ونزیا calda venezia تعمیرکار نمایندگی در تهران شرق غرب شمال جنوب تهران

نحوه هواگیری پکیج بوتان (انواع مدل‌ها) یکی از سؤالات خیلی از کاربران هست. چون معمولاً وجود هوا در دستگاه، موجب ایجاد اختلال در سیستم گرمایش می‌گردد. ازاین‌رو ما در این مطلب نحوه هواگیری پکیج بوتان مدل کالدا ونزیا ، مدل cv424s، مدل پرلا، مدل پارما و دیگر مدل‌ها را توضیح می‌دهیم.

«اگر می‌خواهید با نحوه هواگیری پکیج بوتان calda venezia آشنا شوید.»

در ادامه به‌طور  کامل طريقه هواگيري پكيج بوتان را توضیح داده‌ایم.

(با توجه به اینکه تقریباً تمام مراحل و فرایند هواگیری پکیج‌ها شبیه هم هست. می‌توانید به همین مطلب پیشنهادی بالا مراجعه کنید. و طبق دستورالعمل‌هایی که گفته‌ایم. هواگیری دستگاه پکیج بوتان را انجام بدهید.)

معمولاً شیرپرکن پکیج بوتان در زیر دستگاه قرار دارد. که برای تنظیم فشار پکیج بوتان مورداستفاده قرار می‌گیرد.

ابتدا شیر پرکن پکیج بوتان را بازکنید. که هوای موجود در دستگاه خارج گردد. و پس‌ازآنکه اطمینان یافتید دیگر هوایی داخل دستگاه نیست. و تنظیم فشار پکیج بوتان به‌درستی انجام‌شده است. (البته می‌بایست میزان فشار دستگاه بین یک الی یک و نیم بار قرار داشته باشد.) سپس پیچ هواگیری پکیج را سفت نمایید.

تعمیر پکیج بوتان مدل کالدا ونزیا calda venezia تعمیرکار نمایندگی در تهران شرق غرب شمال جنوب تهران
تعمیر پکیج بوتان مدل کالدا ونزیا calda venezia تعمیرکار نمایندگی در تهران شرق غرب شمال جنوب تهران

شیر پرکن پکیج بوتان وسیله ایست برای تنظیم فشار پکیج بوتان شما. که به نام پیچ هواگیری پکیج و یا به اسم شیر هواگیری پکیج بوتان نیز شناخته می‌شود.

کته فنی در مورد هواگیری دستگاه

قبل از اقدام به هواگیری بهتر است تمامی قسمت‌های دستگاه و اتصالات آن را چک کنید. تا یک‌وقت نشتی نداشته باشد. چون در غیر این صورت، زحمات شما به هدر می‌رود. و لازم می‌شود مجدداً هواگیری دستگاه پکیج را انجام بدهید.

همچنین در پایان شیر هواگیری پکیج بوتان را به‌طور کامل سفت نمایید تا نشتی نداشته باشد. در غیر این صورت ممکن است پکیج مجدداً دچار نشت هوا گردد.


 کاهش دمای آب مصرفی

علت بروز مشکل: رسوب گرفتن مبدل، کاسته شدن فشار گاز، وجود اشکال در سنسور آب گرم مصرفی

راه حل ایراد به وجود آمده: رسوب زدایی و اسید شویی مبدل، تماس گرفتن با اداره گاز، بررسی کردن کنترل کننده آب گرم را و یا تعویض نمودن آن.


 روشن شدن مشعل به حالت انفجاری

علت بروز مشکل: نوسانات شدید فشار گاز ، معیوب بودن الکترود جرقه زن، فاصله نامناسب الکترود جرقه زن

راه حل ایراد به وجود آمده: تنظیم کردن ورودی شیر گاز، تعویض کردن الکترود، در بین ۳ الی ۵ میلی متر تنظیم گردد.


خاموش و روشن شدن مداوم

علت بروز مشکل: حجم جریان آب مدار گرمایش پایین است، گنجایش و تعداد رادیاتورها مناسب نیستند.

راه حل ایراد به وجود آمده: شیر مدار را بیشتر باز کنید، تعداد رادیاتورها را افزایش دهید.


سر و صدای بیش از اندازه پکیج

علت بروز مشکل: وجود هوا در سیستم، کارکرد بد روتور

راه حل ایراد به وجود آمده: انجام هواگیری، تعویض سیستم رتور پمپ پکیج بوتان


 قطع شدن مداوم دودکش

علت بروز مشکل: انسداد مسیر دودکش پکیج بوتان

راه حل ایراد به وجود آمده: باز نمودن راه دودکش و تعویض آن در صورت احتیاج


عدم نمایش صحیح دمای آب

علت بروز مشکل: احتمال خرابی NTC

راه حل ایراد به وجود آمده: چک کردن این قطعه و تعویض آن


 یخ زدن آب پکیج و جام شدن پمپ پکیج بوتان مدل (calda venezia ) 

علت بروز مشکل: عملکرد نامناسب سیستم ضد یخ زدگی و ضد گریپاژ، تزریق نشدن ضد یخ داخل مدار پیش از زمستان

راه حل ایراد به وجود آمده: چک کردن این دو سیستم و انجام تعمیرات لازم، تزریق نمودن ضد یخ به مدار شوفاژ


 پایین بودن فشار آب

علت بروز مشکل: کم بودن فشار آب شهری یا نشتی رادیاتورها، لوله کشی و اتصالات پکیج

راه حل ایراد به وجود آمده: به کار گیری پمپ آب خانگی به منظور افزایش فشار آب، گرفتن نشتی های موجود در سیستم


زرد بودن شعله مشعل پکیج بوتان مدل (calda venezia ) 

علت بروز مشکل: عدم مکش مناسب دودکش، نبود هوای کافی در محیط، کثیفی مشعل ها، عدم تناسب قطر مشعل با نوع گاز مصرفی، دوده داشتن دیگ و دودکش

راه حل ایراد به وجود آمده: چک کردن مسیر دودکش، قرار دادن دریچه برای ورود هوا، کنترل قطر مشعل، پاک سازی مشعل ها، دیگ و دودکش

تهران پکیج با داشتن نیروهای توانمند توانسته رضایت تمام مشتریان را در امر خدمات دهی کسب کند. برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان این مجموعه تماس بگیرید. خدمات و تعمیرات پکیج بوتان در تهران به همشهریان عزیز انجام می شود. تعمیر پکیج بوتان مدل کالدا ونزیا calda venezia تعمیرکار نمایندگی در تهران شرق غرب شمال جنوب تهران


 پایین آمدن مکرر فشار آب پکیج بوتان مدل (calda venezia ) 

علت بروز مشکل: وجود نشتی آب در پکیج، لوله کشی و مسیر رادیاتورها

راه حل ایراد به وجود آمده: کنترل همه موارد و نشتی گرفتن از  آن ها


 گرم نشدن رادیاتورها با وجود روشن بودن شعله در پکیج دیواری بوتان مدل (calda venezia ) 

علت بروز مشکل: مسدود بودن مسیر رفت و برگشت رادیاتورها، وجود هوا در داخل سیستم، عدم جریان پمپ، فشار کم آب، اتصال نادرست رفت و برگشت رادیاتورها به پکیج

راه حل ایراد به وجود آمده: باز نمودن والو رفت و برگشت رادیاتورها، انجام هواگیری، چک کردن پمپ و پروانه آن، افزایش فشار آب، اتصال صحیح رفت و برگشت.

این مرکز مفتخر است که توانسته در بین مراکز مشابه از سایرین متمایز باشد دلایل این موفقیت در زیر عنوان شده است:

 • حضور به موقع افراد در محل های ذکر شده
 • یافتن ایراد درست و به موقع دستگاه به منظور تعمیر پکیج
 • دارا بودن تجربه و تخصص لازم در حیطه تعمیر پکیج
 • بهره وری از ابزارآلات اورجینال جهت تعمیر پکیج
 • همه تکنسین های این مجموعه از سابقه کار حرفه ای و تجربه کافی در مورد تعمیر پکیج بهره مند هستند.

کدهای خطا پکیج بوتان مدل کالدا ونزیا: 

در این قسمت به بررسی ارورهای پکیج بوتان می پردازیم، ارور های پکیج بوتان مدل کالدا ونزیا عبارتند از:

 چراغ سبز پکیج بوتان مدل کالدا ونزیا

زمانی چراغ سبز تابت می شود می توان پی به روشن شدن مشعل برد.  در صورتی که چراغ سبز شروع به چشمک زدن کند به دلیل خرابی پرشر آب، خرابی پرشر دود و یا قطع بودن ترموستات می باشد در این صورت بهتر است هر بخش را به صورت جداگانه مورد بررسی قرار داده و قطعه خراب شده را تعویض نمایید.


 چراغ قرمز پکیج بوتان پکیج بوتان مدل کالدا ونزیا

زمانیکه چراغ قرمز پکیج بوتان شروع به چشمک زدن کند می تواند به معنی قطعی ترموستات حد می باشد. در صورتی که چراغ قرمز روشن شود به دلایل قطعی ان تی سی گرمایشی دستگاه می باشد و یا به دلیل تشکیل نشدن شعله و یا قطعی ترموستات دود باشد  در این صورت بهتر است هر کدام از این قطعات به صورت تک به تک بررسی قرلر گیرند تا بتوان ایراد را رفع کرد.


 چراغ زرد پکیج بوتان پکیج بوتان مدل کالدا ونزیا

زمانی که چراغ زرد رنگ پکیج بوتان شروع به چشمک زدن کند به معنی قطعی در ترموستات حد می باشد که در این صورت بهتر است اتصالات را مورد  بررسی قرار دهید. در صورتی که چراغ زرد رنگ پکیج بوتان ثابت شود به دلیل قطعی در ان تی سی مصرفی دستگاه باشد و برای رفع آن باید این ایراد رفع گردد.

تعمیر پکیج بوتان مدل کالدا ونزیا calda venezia تعمیرکار نمایندگی در تهران شرق غرب شمال جنوب تهران

نحوه هواگیری پکیج بوتان calda venezia

نکته‌ای در مورد آموزش هواگیری پکیج بوتان calda venezia

معمولاً افرادی که در مورد هواگیری راهنمای پکیج بوتان مدل کالدا ونزیا جستجو می‌کنند. پکیجشان مشکلات دیگری نیز به شرح زیر دارد. و این موارد را نیز جستجو کرده‌اند:

 • نحوه هواگیری رادیاتور پکیج بوتان چگونه است؟
 • چگونه تنظیم فشار پکیج بوتان مدل پارما را انجام دهیم؟
 • علت اتومات نکردن پکیج بوتان چیست؟
 • خدمات تعمیر برد پکیج بوتان کالدا ونزیا در تهران
 • طریقه هواگیری پکیج بوتان مدل cv424s چگونه هست؟
 • عیب یابی پکیج بوتان کالدا ریلو
 • نحوه تنظیم فشار پکیج ایران رادیاتور مدل m24ff چگونه هست؟
 • آموزش هواگیری پکیج مرکوری

برخی از موارد را در این مقاله توضیح داده‌ایم. و دیگر موارد را در مطلبی جداگانه توضیح خواهیم داد.

( در این مطلب نحوه هواگیری پکیج را بطور کامل توضیح داده ایم.)

نکته فنی پکیجی:

اگر به‌موقع و در هنگام راه‌اندازی پکیج هواگیری شوفاژ دیواری را انجام دهید. هم تأثیر قابل‌توجهی در کارایی و بازدهی گرمایشی دستگاه دارد. و همچنین موجب افزایش عمر مفید قطعات پکیج می‌گردد.

ازاین‌رو لازم است نسبت به تنظیم فشار پکیج بوتان خود اهمیت بدهید.

ازجمله مزایای هواگیری کامل پکیج بوتان عبارت‌اند از:
 • گرمایش مطلوب‌تر تولید می‌گردد.
 • آبگرم مصرفی مشکلی نخواهد داشت.
 • رادیاتورها به‌خوبی و کامل گرم خواهند شد.
 • احتمال خرابی قطعات پکیج کمتر می‌گردد.

آموزش هواگیری پمپ پکیج بوتان

جهت اینکه بتوانید هواگیری پمپ آب پکیج بوتان را انجام بدهید. لازم است اطلاعاتی در مورد پیچ هواگیری پمپ پکیج بوتان ، نحوه تنظیم پکیج بوتان و… داشته باشید.

همچنین توجه داشته باشید که یک علت صدای پمپ پکیج بوتان، می‌تواند به خاطر وجود داشتن هوا در آن باشد.

آموزش تصویری هواگیری پمپ پکیج بوتان

اول می‌بایست شیر آبگرم را بازنموده باشید. تا پمپ آب پکیج بوتان شما شروع به کارکرده باشد.

سپس پیچ هواگیری پمپ آب پکیج بوتان را بازکنید. تا به‌طور کامل هوای موجود در داخل حوضچه پمپ آب خارج گردد. بعدازاینکه اطمینان یافتید هوای داخل پمپ خارج‌شده است. و فقط آب از آن خارج می‌گردد. پیچ هواگیری بوتان را سفت کنید.

دقت کنید اگر پیچ هواگیری پمپ پکیج بوتان را کاملاً سفت نکنید. از همین محل مجدداً امکان نفوذ هوا و یا نشتی آب وجود خواهد داشت.

پس دقت داشته باشید که یک علت بوجود آمدن مشکل هوا گرفتن پکیج، می تواند شل بودن پیچ هواگیری پمپ پکیج بوتان باشد.

تعمیر پکیج بوتان مدل کالدا ونزیا calda venezia تعمیرکار نمایندگی در تهران شرق غرب شمال جنوب تهران

هواگیری پمپ پکیج بوتان

(همان‌طور که در ابتدای مقاله هم اشاره کردیم. فرایند هواگیری انواع پکیج‌ها فرق فاحشی ندارد. اما بهتر است ریزه‌کاری‌های آن را در نظر داشته باشید. تا دقت کارتان بیشتر باشد. تا سهواً کاری را اشتباه انجام ندهید.)


تعمیر پکیج بوتان مدل کالدا ونزیا calda venezia تعمیرکار نمایندگی در تهران شرق غرب شمال جنوب تهران


آموزش تصویری سرویس پکیج بوتان

ازجمله خدمات پکیج تهران پکیج تعمیر پکیج بوتان مدل کالدا ونزیا calda venezia تعمیرکار نمایندگی در تهران شرق غرب شمال جنوب تهران و ، ارائه خدمات پکیج بوتان در تهران هست.[در یک مطلب مستقل به‌طور کامل خدمات سرویس پکیج در تهران را توضیح داده‌ایم.]

اگر به خدمات سرویس پکیج بوتان در تهران نیاز دارید.تهران پکیج آماده اعزام فوری سرویس‌کار پکیج بوتان به محل شماست.

ما کلیه خدمات سرویس و تعمیر پکیج بوتان در تهران را انجام می‌دهیم. ازجمله؛

 • خدمات عیب یابی پکیج بوتان تهران در محل شما. و تفسیر کدهای خطای پکیج بوتان
 • تنظیم فشار پکیج بوتان با آموزش نحوه تنظیم پکیج بوتان در محل به شما.
 • خدمات تخصصی تعمیر پکیج دیواری بوتان با منصفانه‌ترین قیمت.
 • خدمات بوتان – تعمیرکار پکیج بوتان در تهران

در صورت نیاز به خدمات تعمیر پکیج بوتان در تهران با تهران پکیج تماس بگیرید.

[ شماره تلفن تعمیرکار پکیج در تهران ] 09106868021


طریقه هواگیری پکیج بوتان مدل اپتیما

پکیج بوتان optima با ظرفیت گرمایشی متناسب ساختمان‌های متراژ بالا (210 الی 280) هست. و دارای دو مبدل حرارتی می‌باشد. و دارای دو مدل  KISفن دار و مدل KI بدون فن هست.

روش هواگيري پكيج بوتان اپتيما نیز همانند توضیح ابتدای این مقاله هست.

جهت آشنایی با طریقه هواگیری پکیج بوتان مدل اپتیما توضیحات مرتبط با هواگیری هر بخش از پکیج دیواری بوتان را مطالعه نمایید.


چنانچه به خدمات تعمیر پکیج بوتان مدل اپتیما و یا خدمات سرویس پکیج بوتان اپتیما نیاز دارید. با کارشناس پشتیبانی ما تماس بگیرید.

افرادی که در جستجوی خدمات هواگیری پکیج بوتان optima هستند. معمولاً مشکلات دیگری را نیز تجربه کرده‌اند. ازجمله موارد زیر:

 • نحوه تنظیم فشار پکیج بوتان اپتیما چگونه است؟
 • خدمات تعمیر فلوسوئیچ پکیج بوتان مدل اپتیما
 • خدمات تعمیر مبدل پکیج بوتان مدل اپتیما
 • طریقه هواگیری پکیج بوتان مدل اپتیما
 • اجزای پکیج بوتان مدل اپتیما
 • خدمات تعمیرات ترموستات دود پکیج اپتیما
 • دفترچه راهنما پکیج بوتان مدل روما

روش هواگیری پکیج بوتان مدل پارما

از مشکلات شب‌ها و روزهای زمستان گرم نشدن رادیاتورها به خاطر وجود هوا هست. اگر از پکیج بوتان مدل پارما استفاده می‌کنید. در ادامه توضیحات موردنیاز جهت انجام هواگیری آن را توضیح داده‌ایم.

البته توجه داشته باشید که احتمال دارد هواگیری انواع مدل‌ها کمی فرق داشته باشد. ولی در کل نحوه هواگیری پکیج بوتان مدل پارما با سایر مدلها تفاوت چندانی ندارد.

و همچنین وضعیت دستگاه نیز مؤثر هست. چون ابتدا باید بدانید مثلاً شیر هواگیری پکیج بوتان شما در کدام قسمت دستگاه تعبیه‌شده است. و نحوه هواگیری آن چگونه هست…

نحوه روشن كردن پكيج بوتان مدل پارما

طریقه هواگیری پکیج بوتان مدل بیتا

همان‌طور که قبلاً نیز اشاره کردیم، فرآیند و نحوه هواگیری پکیج بیتا نیز با دیگر مدل‌ها تفاوت خاصی ندارد. و می‌توانید طبق راهنمای ابتدای مقاله آن را انجام دهید.

ازجمله مواردی که مرتبط با این مشکل هست و کاربران در مورد آن سرچ کرده‌اند، به شرح زیر هست:

 • دفترچه راهنمای پکیج بیتا
 • علت گرم نشدن آب پکیج بوتان چیست؟
 • طریقه تنظیم سرعت پمپ پکیج
 • نحوه هواگیری شوفاژ بوتان
 • خدمات تعمیرات پمپ پکیج بوتان
 • نحوه هواگیری پکیج بوش چگونه هست؟
 • شیر هواگیری پکیج بوتان کجاست؟

نحوه هواگیری پکیج بوتان مدل پرلا

گاهی اوقات به خاطر کم بودن فشار آب ساختمان پکیج دچار هواگرفتگی می‌گردد. مخصوصاً طبقات فوقانی کاشانه‌ها.

(البته اگر آپارتمان شما سیستم گرمایش مرکزی دارد. معمولاً در این سیستم‌ها شیر هواگیری خودکار وجود دارد. ولی بااین‌حال بی‌نیاز از هواگیری رادیاتور پکیج بوتان نخواهید بود.)

جهت آشنایی با طریقه هواگیری پکیج بوتان مدل پرلا نیز به راهنمای ابتدای این مطلب مراجعه کنید.

سایر مشکلات کاربران پکیج پرلا:

 • نحوه روشن كردن پكيج بوتان مدل پرلا
 • دانلود دفترچه راهنمای پکیج دیواری بوتان مدل پرلا
 • نحوه روشن كردن پكيج بوتان پرلا
نحوه هواگیری پکیج بوتان تصویری
تعمیر پکیج بوتان مدل کالدا ونزیا calda venezia تعمیرکار نمایندگی در تهران شرق غرب شمال جنوب تهران

راهنمای هواگیری پکیج بوتان مدل cv424s

همان طور که پیشتر نیز توضیح دادیم، فرایند هواگیری تمامی مدلهای پکیجهای دیواری بوتان یکسان هست. کافیست شما دستورالعمل های توضیح داده شده در این صفحه برای هواگیری بخش های مختلف پکیج بوتان را را بخوانید. چون نحوه هواگیری پکیج بوتان مدل cv424s نیز مشابه سایر مدلهاست. در صورتی که وقت و حوصله کافی ندارید، می توانید کار هواگیری را به یک سرویسکار پکیج نیز بسپارید.

البته در دفترچه راهنمای پکیج بوتان cv424s نیز می‌توانید فرایند هواگیری دستگاه پکیج را مطالعه کنید.

برخی از مشکلات مرتبط با پکیج بوتان cv424s که افراد جستجو می‌کنند:

 • نقشه برد پکیج بوتان cv424s
 • اشکال در مدار برق رسانی شیر گاز
 • خدمات تعمیر پکیج بوتان مدل روما
 • تعمیر کلید حرارتی پکیج بوتان
 • تعمیر خرابی مبدل پکیج بوتان
 • شیر پرکن پکیج بوتان مدل ورونا
 • رفع خطای e82 پکیج بوتان ورونا

در صورتی که چنین مشکلاتی در پکیج دیواری خود مشاهده کردید، می توانید با تعمیر کار پکیج در تهران تماس حاصل بفرمایید.


تعمیر پکیج بوتان مدل کالدا ونزیا calda venezia تعمیرکار نمایندگی در تهران شرق غرب شمال جنوب تهران


سایر مطالب:

در مطلبی جداگانه دانلود دفترچه پکیج ایران رادیاتور مدل m24ff را توضیح داده ایم .

نمایندگی پکیج بوتان در تهران

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Tumblr