نمایندگی تعمیر یخچال در اسلامشهر واوان نسیم شهر بهارستان تعمیرکار

4.9/5 - (8 امتیاز)

نمایندگی تعمیر یخچال و ساید الکترواستیل و اسنوا هیمالیا امرسان پارس و دیگر برندهای معتبر در اسلامشهر واوان بهارستان نسیم شهر تعمیرکار یخچال ساز تقدیم میکند . ابتدا فیلم را ببینید 09106868021

چیکار کنیم تا یخچال کمتر به تعمیر نیاز داشته باشه؟!؟؟؟؟؟

اگر یخچال شما زیاد نیاز به تعمیر پیدا میکنه و یا دوست ندارید هزینه تعمیرات بابت رفع مشکلات یخچال فریزر خود پرداخت کنید، پیشنهاد میکنم برای نگهداری این دستگاه به موارد زیر توجه نمایید.

 1. هنگام خرید یخچال فریزر حتما به مصرف انرژی آن توجه نمایید.
 2. استفاده از محافظ برق باعث میشود تا به دلیل نوسانات برق، یخچال شما از تعمیر مصون بماند.
 3. برای شروع به کار یخچال پس از وصل آن به برق درجه ترموستات را روی مقدار متوسطی قرار دهید.
 4. اگر یخچال شما برفک میزند سریعا به صورت دستی برفک زدایی نمایید.
 5. چنانچه برفک زدایی در یخچال شما به صورت اتوماتیک انچام میشود، اما برفک ها آب نمیشوند، سریعا قطعا دیفراست را بررسی نمایید.
 6. هرگز با وسایل نوک تیز اقدام به کندن یخ نکنید زیرا جنس اواپراتور از آلومینیوم است و به سادگی سوراخ و گاز یخچال خارج میشود.
 7. یخچال خود را در کنار اجاق گاز یا دستگاه های حرارت زا قرار ندهید.
 8. حداقل 2 سانتی متر پیرامون یخچال فاصله داشته باشد.
 9. مواد غذایی گرم را داخل یخچال قرار ندهید.
 10. از قرار دادن مواد غذایی بدون درپوش در داخل یخچال خودداری کنی، امکان گرفتگی فاضلاب به دلیل ریختن مواد غذایی وجود دارد.
 11. برای تمیز کردن یخچال فریزر حتما آن را از برق بکشید و به نظافت بیرونی و پشت دستگاه اهمیت دهید.
 12. بعد از جابه جایی حداقل دوساعت پس از تغییر محل یخچال فریزر را به برق متصل نمایید.
 13. در مواقعی که برای مدت کوتاهی خانه را ترک می کنید و یا به مسافرت می روید ترموستات یخچال را روی درجات پایین تر تنظیم نمایید.

تعمیرات پکیج کولر گازی آبی بخاری آبگرمکن و.. در اسلامشهر توسط تهران پکیج انجام میگردد.

نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل و اسنوا هیمالیا امرسان پارس در اسلامشهر واوان بهارستان نسیم شهر تعمیرکار تقدیم میکند .

یخچال و فریزر چیست؟ نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل و اسنوا هیمالیا امرسان پارس در اسلامشهر واوان بهارستان نسیم شهر تعمیرکار تقدیم میکند .

امروزه با وجود آپارتمان ها و کمبود فضای آشپزخانه ها، یخچال و فریزرها روی هم ساخته شده اند، یعنی مثل گذشته از هم جدا نشده اند.

به همین دلیل به آنها یخچال و فریزر گفته می شود. برخی در کنار یکدیگر قرار می گیرند که به آنها یخچال و فریزر دوقلو گفته می شود و برخی روی یکدیگر قرار داده می شوند که به آنها یخچال و فریزر چسبیده می گویند.نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل و اسنوا هیمالیا امرسان پارس و دیگر برندهای معتبر در اسلامشهر واوان بهارستان نسیم شهر تعمیرکار یخچال ساز تقدیم میکند

آشنایی انواع مدل های یخچال و فریزر

نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل و اسنوا هیمالیا امرسان پارس در اسلامشهر واوان بهارستان نسیم شهر تعمیرکار یخچال ساز تقدیم میکند .

بهترین مارک یخچال فریزر ایرانی چیه؟

اگر بدنبال خرید یخچال فریزر ایرانی هستید باید بهترین مارک یخچال فریزر ایرانی که در بازار جزء پرفروش ترین و بهترین یخچال فریزر ایرانی موجود در بازار هستند را بشناسید،

که از بهترین مارک یخچال فریزر ایرانی میتوان به برندهای همچون: یخچال مارک امرسان (Emersun)؛ یخچال مارک برفاب (Barfab)؛ یخچال مارک اسنوا (Snowa)؛ یخچال مارک هیمالیا (Himalia)؛ یخچال مارک الکترواستیل (electrosteel)؛ یخچال مارک یخساران (Yakhsaran)؛ و… اشاره کرد.

نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل و اسنوا هیمالیا امرسان پارس در اسلامشهر واوان بهارستان نسیم شهر تعمیرکار تقدیم میکند .

تعمیرکار یخچال در اسلامشهر برای تعمیر در منزل خودتان چه راهکار هایی دارد؟

گاهی مواقع شما متوجه می شوید که یخچال فریزر شما به درستی کار نمی کند و شما نیازمند تعمیر یخچال فریزر در اسلامشهر میشوید و این ممکن است شما را دچار نگرانی کند (نگرانی بابت اوضاع اقتصادی). مثلا در مواردی مشاهده می کنید که چراغ آن روشن نمی شود و یا ممکن است در اثر کمبود سرمایش، مواد غذایی را در داخل آن به خوبی و در شرایط خنک نگهداری ننماید. اما شما قطعا نمیدانید که مشکل کجاست؟نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل و اسنوا هیمالیا امرسان پارس و دیگر برندهای معتبر در اسلامشهر واوان بهارستان نسیم شهر تعمیرکار یخچال ساز تقدیم میکند

آیا مشکلی برای یخچال به وجود آمده  که خود شخص می تواند آن را به راحتی تعمیر نماید؟ یا مسئله تخصصی بوده و نیاز به یک تعمیرکار یا تکنسین یخچال در اسلامشهر  می گردد؟ به هر حال بد نیست بدانید که در بیشتر موارد مشکلاتی از این دست را اگر بتوانید خودتان برطرف نمایید این به منزله آن است که از یک تعمیرات یخچال کامل که تبعا هزینه ای نسبی برای شما خواهد داشت نجات پیدا می کنید. نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل و اسنوا هیمالیا امرسان پارس در اسلامشهر واوان بهارستان نسیم شهر تعمیرکار یخچال ساز تقدیم میکند .

آیا مشکلی برای یخچال به وجود آمده  که خود شخص می تواند آن را به راحتی تعمیر نماید؟ یا مسئله تخصصی بوده و نیاز به یک تعمیرکار یا تکنسین یخچال می گردد؟ به هر حال بد نیست بدانید که در بیشتر موارد مشکلاتی از این دست را اگر بتوانید خودتان برطرف نمایید این به منزله آن است که از یک تعمیرات یخچال کامل که تبعا هزینه ای نسبی برای شما خواهد داشت نجات پیدا می کنید.

نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل و اسنوا هیمالیا امرسان پارس در اسلامشهر واوان بهارستان نسیم شهر تعمیرکار تقدیم میکند .

تعمیرکار تهران پکیج در ادامه به آموزش تعمیر و رفع مشکلات متعددی که میتواند برای یخچال فریزر شما به وجود بی آید میپردازد.

نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل و اسنوا هیمالیا امرسان پارس در اسلامشهر واوان بهارستان نسیم شهر تعمیرکار تقدیم میکند .

کاربران گرامی اگر با آموزش های زیر، مشکل یخچال فریزر شما برطرف نشد، پیشنهاد میکنم برای اینکه تعمیر یخچال فریزر در اسلامشهر برای شما رایگان یا با کمترین هزینه انجام شود، به مقالات آموزشی در سایت تهران پکیج نگاهی بی اندازید و یا در بخش پرسش و پاسخ سوال خود را مطرح کنید تا کارشناسان این مجموعه به صورت آنلاین و کاملا رایگان در تعمیر یخچال راهنمای شما باشند. نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل و اسنوا هیمالیا امرسان پارس در اسلامشهر واوان بهارستان نسیم شهر تعمیرکار یخچال ساز تقدیم میکند .

عمیر یخچال که سرما ندارد

اگر یخچال شما سرما ندارد و دنبال تعمیر این مشکل هستید، در ابتدا باید به نوع دستگاه خود توجه نمایید. یعنی یخچال شما مکانیکی است یا الکترونیکی؟ تعمیر یخچال در دستگاه های مکانیکی و الکترونیکی متفاوت میباشد.

اگر یخچال شما مکانیکی است و سرما ندارد، برای تعمیرات یخچال در اسلامشهر  موارد زیر را بررسی نمایید:

 1. دقت نمایید تا مشکل سرد نبودن یخچال شما مربوط به پارگی یا دفرمه شدن لاستیک دور درب نباشد.
 2. تعمیرکار یخچال در آی پی امداد، بعد از بررسی مورد بالا به سراغ ترموستات میرود و اگر خراب باشد، سریعا اقدام به تعویض میکند.
 3. مورد بعدی که نیاز است تکنسین یخچال بررسی کند، نشتی گاز میباشد.
 4. در آخر هم باید به بررسی خرابی در موتور و یا رله اورلود کمپرسور بگردید.

اگر یخچال فریزر شما خنک نمیکند، اما الکترونیکی است، برای تعمیر یخچال در اسلامشهر باید موارد زیر را بررسی نمایید.

 • علاوه بر بررسی لاستیک دور درب، کمپرسور و یا نشتی گاز که در یخچال های مکانیکی هم این موارد یکسان است، باید قطعات مربوط به دیفراست چک شود.
 • قطعات دیفراست شامل سنسور دیفراست، ترمودیسک، ترموفیوز، برد الکترونیکی و المنت میباشد

این قطعات وظیفه برفک زدایی را در یخچال فریزرهای الکترونیکی بر عهده دارند.نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل و اسنوا هیمالیا امرسان پارس در اسلامشهر واوان بهارستان نسیم شهر تعمیرکار تقدیم میکند .

 • توجه داشته باشید که فن از طریق فریزر و دمپر در یخچال برودت را تامین میکند.
 • اگر یخچال سرما ندارد، یک یخچال ساز در اسلامشهر ماهر باید فن هم بررسی کند.
 • شاید تعمیرکار سیار یخچال در اسلامشهر این موضوع را به شما نگوید که، از قرار دادن مواد غذایی در جلوی دریچه دمپر باید خودداری کنید تا برودت به راحتی از آن طریق وارد یخچال شما شود.
 • بنابراین اگر یخچال شما مشکل خنک نکردن دارد و نیازمند تعمیر شدید، حتما چک کنید تا دریچه دمپر به درستی برودت را انتقال دهد و مسدود نباشد.

تعمیرات یخچال فریزر که فریزر آن سرما دارد ولی یخچال خنک نمیکند

فرایند سرما سازی در یخچال ها بسیار ساده است. برودت داخل یخچال از فریزر تامین میشود. اما چجوری؟

اگر فریزر سرما دارد ولی یخچال برودت لازم را ندارد، برای تعمیرات یخچال فریزر در اسلامشهر در وهله اول به بررسی دریچه دمپر بپردازید، همانطور که در بالا گفتم شاید به دلیل مسدود بودن دریچه سرما به یخچال منتقل نشود.

شاید دریچه دمپر خراب شده باشد و یا با مواد غذایی جلوی آن گرفته شده باشد. در مرحله بعد چک نمایید تا فن فریزر سالم باشد. همانطور که میدانید سرما از طریق فریزر وارد یخچال میشود و این فرایند به عهده فن است.

برای تعمیر یخچال در منزل در اسلامشهر خودتان جهت رفع مشکل سرما نداشتن یخچال، سریعا اقدام به تعویض فن نکنید، شاید پروانه های فن مشکل داره. شاید با زدن کمی روغن به میل شفت پروانه های فن مشکل برطرف شود و یا پروانه به کشوهای فریزر برخورد کرده و موجب آسیب به این قطعه شده و احتمالا با تعویض پروانه ها مشکل حل خواهد شد. و علاوه بر اینکه به تعمیرگاه یخچال در اسلامشهر نیاز نخواهید داشت، و با تعویض پروانه به جای فن در هزینه هم صرفه جویی مینمایید.

تعمیر یخچال اسنوا

شاید جالب باشد بدانید که یخچال‌فریزر هایی هستند چندان برای مناطق گرمسیر در ایران مناسب نمیباشد و اغلب خرابی هایی که از یخچال فریزرهای امرسان به تهران پکیج گزارش شده از مناطق گرمسیر تهران مانند ورامین و یا شهرری است.

به شما پیشنهاد می شود در صورتی که اقدام به خرید یخچال و فریزر اسنوا کرده اید و اکنون خراب می شود پس از تعمیر آن اقدام به قرار دادن آن در یک محیط خنک نزدیک کولر نماید و یا اینکه اقدام به تعویض آن با یک یخچال فریزر مناسب برای مناطق گرمسیر نمایید چرا که ممکن است دوباره خرابی های یخچال فریزر اسنوا به شما ایجاد شود.

در صورتی که یخچال و یا فریزر اسنوا شما نیاز به تعمیر دارد می توانید با بهترین نمایندگی تعمیر یخچال اسنوا تماس گرفته و اقدام به تعمیر آن به بهترین صورت به همراه ارائه آموزش‌های مناسب برای جلوگیری از خرابی های مجدد برای یخچال اسنوا نمایید. نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل و اسنوا هیمالیا امرسان پارس در اسلامشهر واوان بهارستان نسیم شهر تعمیرکار تقدیم میکند .

نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل و اسنوا هیمالیا امرسان پارس در اسلامشهر واوان بهارستان نسیم شهر تعمیرکار تقدیم میکند .

تعمیر یخچال امرسان

همان طور که می دانید هم یخچال و هم فریزر امرسان یکی از برند های محبوب یخچال فریزر برای خرید خانواده های ایرانی می باشد.

علاوه بر آن باید بدانید که یخچال تولیدی امرسان غالباً به دلیل خرید نادرست خراب می‌شود چرا که یخچال فریزرهای امرسان بر اساس مصرف در مناطق مختلف دارای رادیاتور می باشد.

در مناطق سرد سیر یخچال فریزر های تولیدی شرکت امرسان برای آن مناطق فاقد رادیاتور است لذا برخی از خانواده های ساکن دیگر مناطق معتدل و یا گرمسیر ایران که اقدام به خرید آن نوع از یخچال فریزر های امرسان با قیمت پایین تر می کنند ممکن است به این دلیل یخچال و یا فریزر امرسان آنها خراب شود.

شرکت تهران پکیج نیز بهترین نمایندگی تعمیر یخچال امرسان در تهران همچنین تامین کننده انواع فریزر های امرسان در تهران می باشد و شما می توانید برای تعمیر انواع یخچال فریزر امرسان خود همین حالا با ما تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل و اسنوا هیمالیا امرسان پارس در اسلامشهر واوان بهارستان نسیم شهر تعمیرکار تقدیم میکند .

نمایندگی تعمیرات یخچال beko

باید بدانیم که تهران پکیج همچنین دارای نمایندگی تعمیرات یخچال بکو در اسلامشهر می باشد.

اگر به دنبال نمایندگی تعمیر یخچال beko در اسلامشهر می باشید می توانید همین حالا با تهران پکیج از طریق شماره های زیر ارتباط برقرار نمایید. ۰۹۱۰۶۸۶۸۰۲۱

تعمیر یخچال سامسونگ

تهران پکیج به عنوان معتبرترین نمایندگی تعمیرگاه تعمیر یخچال سامسونگ در اسلامشهر می باشد که ۲۵ سال سابقه درخشان در حوزه تعمیرات یخچال سامسونگ در محل دارد.

تعمیرگاه های مجاز تعمیرات یخچال سامسونگ در سطح اسلامشهر بسیار زیاد می باشند اما معمولاً مردم ترجیح می دهند تعمیرکار یخچال ای را برای کار خود انتخاب کنند که هزینه پایین تری دریافت کنند.

شما می توانید با کارشناسان تهران پکیج که به عنوان نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ در اسلامشهر می باشد تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان تعمیر کار یخچال فریزر به منزل شما اعزام شود.نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل و اسنوا هیمالیا امرسان پارس در اسلامشهر واوان بهارستان نسیم شهر تعمیرکار تقدیم میکند .

نمایندگی تعمیرات یخچال kenwood

یخچال های کنوود یکی از برندهای خوب و ارزان برای خرید یخچال می باشند.

علاوه بر آن قدرت خنک کنندگی بالا و مصرف انرژی پایینی دارند لذا برای خانواده های ایرانی نیز مناسب هستند.

نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل و اسنوا هیمالیا امرسان پارس در اسلامشهر واوان بهارستان نسیم شهر تعمیرکار تقدیم میکند .

اگر شما به دنبال نمایندگی تعمیرات یخچال کنوود هستید میتوانید همین حالا با سرویسکار از طریق شماره های زیر ارتباط برقرار نمایید.

نمایندگی تعمیر یخچال LG

تهران پکیج نیز دارای نمایندگی تعمیر یخچال الجی و تعمیرات یخچال فریزر ال جی در اسلامشهر می باشد. شما می توانید با تماس با شماره های تهران پکیج برای تعمیرات یخچال فریزر ال جی اقدام نمایید.

قالب خرابی هایی که برای یخچال فریزرهای ال جی به وجود می‌آید و نیاز به تعمیر دارد با ارائه یک سری آموزش قابل حل می باشد البته خرابی موتور و همچنین عدم کارکرده نوار آهنربایی یخچال نیز از دیگر خرابی های شایع برای یخچال های ال جی است.

اگر بعد از یک مدت طولانی اقدام به روشن نمودن یخچال الجی خود کرده‌اید و یخچال کار نمی کند می توانید با استفاده از مشاوره تلفنی ما به راحتی به صورت رایگان خودتان اقدام به برطرف نمودن مشکل خرابی یخچال ال جی نمایید.

اگر شما به دنبال نمایندگی تعمیرات یخچال کنوود هستید میتوانید همین حالا با سرویسکار از طریق شماره های زیر ارتباط برقرار نمایید.

تعمیر یخچال westinghouse

البته قبل از هر چیزی باید بدانید که تهران پکیج نمایندگی تعمیرات یخچال وستینگهاوس نمی باشد اما با ارائه ضمانت ۱۰۰% از تعمیرات اقدام به تعمیرات این برند از یخچال و فریزر می کند.

علاوه بر آن قدرت خنک کنندگی بالا و مصرف انرژی پایینی دارند لذا برای خانواده های ایرانی نیز مناسب هستند.

اگر شما به دنبال نمایندگی تعمیرات یخچال کنوود هستید میتوانید همین حالا با سرویسکار از طریق شماره های زیر ارتباط برقرار نمایید.

در چه زمانی یخچال نیاز به تعمیر پیدا می‌کند ؟

شاید برای شما نیز پیش آمده باشد که در چه مواقعی باید به تعمیر یخچال بپردازیم ؟ یکی از نکاتی که باید به آن دقت داشته باشید این است که شما باید برای سرویس یخچال فریزرخود برنامه ریزی داشته و هر ۶ ماه یکبار نسبت به سرویس دوره ای یخچال اقدام کنید.نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل و اسنوا هیمالیا امرسان پارس و دیگر برندهای معتبر در اسلامشهر واوان بهارستان نسیم شهر تعمیرکار یخچال ساز تقدیم میکند

در صورتی که مشکلات جدی برای یخچال شما ایجاد شود مانند سرد نکردن مواد غذایی داخل آن ، ایجاد سر و صدا در هنگام کار کردن و یا از کار افتادن ناگهانی یخچال در این زمان شما باید به سرعت با یک تعمیرکار حرفه ای یخچال تماس بگیرید.شما می توانید با کارشناسان تهران پکیج که به عنوان نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ در اسلامشهر می باشد تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان تعمیر کار یخچال فریزر به منزل شما اعزام شود.نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل و اسنوا هیمالیا امرسان پارس در اسلامشهر واوان بهارستان نسیم شهر تعمیرکار تقدیم میکند .

نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل و اسنوا هیمالیا امرسان پارس در اسلامشهر واوان بهارستان نسیم شهر تعمیرکار تقدیم میکند .
خنک نکردن یخچال

رایج ترین مشکلی که برای یخچال ها پیش می آید خنک نکردن مواد غذایی داخل آن می باشد. دلایل زیادی برای خنک نکردن یخچال وجود دارد که عبارتند از :

 • خرابی ترموستات : وظیفه اصلی ترموستات در یخچال تنظیم دمای داخلی آن می باشد و در صورتی که این قطعه آسیب دیده باشد باید سریعا نسبت به تعویض آن اقدام کنید زیرا امکان دارد به سایر قطعات یخچال نیز آسیب وارد کند.
 • خرابی کمپرسور : وظیفه کمپرسور در یخچال جابجایی هوا و تهویه هوا می باشد. کمپرسور از قطعاتی مانند سوپاپ و میل لنگ تشکیل شده و در صورتی که هر کدام از این قطعات نیز خراب شده باشد می تواند در تهویه هوای داخل یخچال خلل وارد کند.
 • خرابی لاستیک درب یخچال : وظیفه اصلی لاستیک درب یخچال جلوگیری از ورود و خروج هوای داخل و بیرون یخچال می باشد . در صورتی که لاستیک آسیب ببیند باعث می شود که هوای گرم به داخل یخچال وارد شود و به این تعطیل دمای هوای داخل یخچال افزایش می یابد.
 • خرابی فن یخچال : یکی از راه هایی که می توانید متوجه شوید فن یخچال خراب شده یا نه چک کردن دمای موتور یخچال می باشد. زیرا آسیب دیدن فن یخچال باعث گرم شدن موتور و بردهای یخچال می گردد. در صورتی که علت خنک نکردن یخچال خرابی فن باشد باید هر چه سریعتر نسبت به تعمیر آن اقدام کنید زیرا می‌تواند موتور یخچال را از کار بیندازد.مهمترین کاری که باید در زمان خنک نکردن یخچال انجام دهید مراجعه به یک تعمیرکار حرفه ای می باشد زیرا اگر عیب یابی درستی انجام نگیرد احتمال سوختن موتور یخچال بیشتر می شود و می تواند هزینه های بیشتری روی دست شما بگذارد.
کار نکردن یخساز یخچال ساید بای ساید

رایج ترین مشکلی که در یخچال های ساید بای ساید رخ‌میدهد از کار افتادن یخساز می‌باشد. یخساز از طریق لوله های باریک به آب لوله کشی وصل شده و در قسمت جلویی آن فیلتر آب قرار گرفته و باعث تصفیه آب می گردد.

علت کار نکردن یخساز یخچال ساید بای ساید در بعضی از موارد خاموش شدن یخ ساز می باشد. گاهی امکان دارد که قابلیت stop در یخساز یخچال فعال شده باشد و یک تعمیرکار یخچال در اسلامشهر می‌تواند آن را به راحتی درست کند.

در زمان بروز این مشکل بصیر ورود آب به یخچال را بررسی کنید زیرا گاهی امکان دارد که آب ورودی قطع شده باشد. از دیگر دلایل کار نکردن یخساز یخچال مسدود شدن لوله آب وصل شده به قطعه یخ ساز می باشد.

داغ شدن موتور یخچال

داغ شدن موتور یخچال از مشکلاتی می باشد که در بیشتر موارد طبیعی بوده و لازم است که نسبت به آن نگرانی داشته باشید.

نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل و اسنوا هیمالیا امرسان پارس در اسلامشهر واوان بهارستان نسیم شهر تعمیرکار تقدیم میکند .

در صورتی که موتور یخچال بیش از حد داغ شود به سرعت با یک تعمیرکار متخصص تماس بگیرید زیرا امکان سوختن موتور یخچال وجود دارد.

دلیل داغ شدن موتور یخچال آسیب دیدن فن کمپرسور می باشد زیرا فن وظیفه دارد که قطعه موتور را خنک کرده و دمای آن را کاهش دهد و در صورتی که خراب شده باشد موتور یخچال داغ می شود.

منجمد نکردن فریزر

از دیگر مشکلاتی که برای ۳۰ درصد مشتریان ما رخ داده است این است که فریزر به خوبی منجمد نمیکند و قابلیت منجمد کردن مواد غذایی به طور چشمگیری کم شده است.

دلایل مختلفی برای منجمد کردن مواد غذایی فریزر وجود دارد مانند خرابی ترموستات ، تمام شدن شارژ گاز یخچال ، خرابی فن یخچال و خرابی لاستیک درب یخچال.

مهمترین دلیل این مشکل به احتمال زیاد کار نکردن دیفراست می باشد.با مراجعه به یک تعمیرکار حرفه ای یخچال می توانید تمام موارد ذکر شده را بررسی کرده و متوجه علت منجمد کردن مواد غذایی فریزر شوید.

نکات نگهداری یخچال و نیاز کمتر به تعمیر یخچال فریزر در اسلامشهر

با رعایت نکاتی می توانید عمر مفید یخچال فریزر خود را افزایش داده و از پرداخت هزینه‌های هنگفت به تعمیر و تعویض قطعات یخچال شانه خالی کنید.

نکته مهمی که باید در هنگام خرید یخچال به آن دقت داشته باشید این است که یخچال را انتخاب کنید که انرژی کمتری مصرف کند.یخچال ساز در اسلامشهر را از ما بخواهید

حتماً برای یخچال فریزر خود از محافظ برق استفاده کنید.

درجه قطعه ترموستات یخچال را روی متوسط بگذارید.

یخچال و فریزر خود را در نزدیکی دستگاه های حرارت زا قرار ندهید زیرا این امر می‌تواند باعث افزایش مصرف انرژی گردد.

سعی کنید یخچال با محیط اطراف خود حداقل ۳ سانتی متر فاصله بگیرد.

هرگز مواد غذایی داغ را داخل یخچال قرار ندهید و برای مدتی آن را در دمای محیط قرار داده تا خنک تر شود و سپس داخل یخچال بگذارید.

برای قرار دادن مایعات در یخچال حتما از درپوش مخصوص استفاده کنید.

اگر قصد تمیز کردن یخچال را دارید حتما آن را از برق بکشید.

اگر محل یخچال را تغییر داده اید دو ساعت پس از جابجایی اقدام به وصل کردن آن به برق نمایید.

اگر به مسافرت می روید درجه ترموستات را پایین آورده و اجازه دهید کمی یخچال استراحت کند.

شما می توانید با کارشناسان تهران پکیج که به عنوان نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ در اسلامشهر می باشد تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان تعمیر کار یخچال فریزر به منزل شما اعزام شود.نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل و اسنوا هیمالیا امرسان پارس در اسلامشهر واوان بهارستان نسیم شهر تعمیرکار تقدیم میکند .

مشکلاتی که شما را نیازمند تعمیرکار یخچال میکند

مشکلات مختلفی میتواند برای یخچال شما به وجود بی آید که در نهایت مجبور به پیدا کردن تلفن سرویس کار یخچال در اسلامشهر خواهید شد به شرح زیر میباشد:

 1. صدای زیاد یخچال فریزر دلیل آشکاری است که تلفن را بردارید و برای تعمیر یخچال خود تماس حاصل نمایید.
 2. امکان دارد دستگاه شما یکسره کار کند و نگران سوختگی موتور یخچال خود شوید.
 3. شاید لاستیک دور درب یخچال فریزر شما آسیب ببیند و مشکل برفک برای دستگاه شما ایجاد کند.
 4. داغ شدن بیش از حد موتور یکی دیگر از مشکلاتی است که میتواند شما را نیازمند سرویس کار یخچال در اسلامشهر کند.
 5. اگر فریزر به خوبی مواد غذایی را منجمد نکند باعث آزار شما و حتی به مرور زمان فاسد شدن مواد غذایی میشود که نیازمند تعمیرکار یخچال میشوید.
 6. اگر دستگاه شما روشن نشود، طبیعتا به دلیل عدم استفاده از آن نیازمند یخچال ساز میشوید.
 7. بارزترین مشکل برای یخچال سرد نکردن آن میباشد، که در این مواقع باید به دنبال تعمیرگاه یخچال در محله خود باشید.

اگز هزینه تعمیرات یخچال برای شما سنگین میباشد و دوست دارید با دانش خود عیب یابی و تعمیر را انجام دهید، پیشنهاد میکنم حتما از بخش پرسش و پاسخ سایت تهران پکیج کمک بگیرید تا به مرور زمان خودتان تعمیرکار یخچال شوید.

در صورتی که به موقع برای تعمیر یخچال اقدام نکنید امکان دارد قطعات داخلی یخچال بسوزد و دچار مشکل شود و شما مجبور باشید هزینه بیشتری برای تعمیر و تعویض قطعات یخچال بپردازید.شما می توانید با کارشناسان تهران پکیج که به عنوان نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ در اسلامشهر می باشد تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان تعمیر کار یخچال فریزر به منزل شما اعزام شود.نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل و اسنوا هیمالیا امرسان پارس در اسلامشهر واوان بهارستان نسیم شهر تعمیرکار تقدیم میکند .یخچال ساز در اسلامشهر را از ما بخواهید

علائمی که نشان می دهد باید یخچال تعمیر یا تعویض شود

علائمی که نشان می دهد باید یخچال تعمیر یا تعویض شود عبارتند از:

 • گرم شدن بیش از حد یخچال
 • یخ زدگی بیش از حد فریزر یخچال
 • جمع شدن آب در اطراف یخچال
 • فاسد شدن غذا
 • صدای کارکردن یخچال زیاد است
 • فیلتر یخچال و تعویض آن

در ادامه مقاله به توضیح مفصل هر کدام از این موارد می پردازیم.

 1. گرم شدن بیش از حد یخچال

تصور اینکه یخچال، دستگاهی که برای سرد نگه داشتن غذا و نوشیدنی شما طراحی شده است، ممکن است بیش از حد گرم شود، کمی غیر منطقی است. با این حال، از آنجایی که اکثر یخچال ها با موتور کار می کنند، ممکن است موتور بیش از حد گرم شود. در حالی که احساس گرما هنگام لمس کردن پشت یخچال کاملا طبیعی است، اما نباید آنقدر داغ باشد که مجبور شوید برای جلوگیری از سوختن دست خود را به سرعت کنار بکشید. احساس گرمای بیش از حد از یخچال نشانه واضحی است که مشکلی در یخچال شما وجود دارد.

از آنجایی که کویل های پشت یخچال شما عایق هستند، از احساس گرمای بیش از حد جلوگیری می کنند. با این حال، اگر متوجه شدید که یخچال شما در حال گرم شدن است، باید در اسرع وقت با یک تعمیرکار یخچال در اسلامشهر تماس بگیرید تا به کویل ها نگاهی بیندازد. البته می توانید با تعویض کویل ها به راحتی آن را برطرف کنید، یا این که اگر مشکل حل نشد به تعویض یخچال منجر شود. شما می توانید با کارشناسان تهران پکیج که به عنوان نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ در اسلامشهر می باشد تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان تعمیر کار یخچال فریزر به منزل شما اعزام شود.نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل و اسنوا هیمالیا امرسان پارس در اسلامشهر واوان بهارستان نسیم شهر تعمیرکار یخچال ساز تقدیم میکند .

برای جلوگیری از این اتفاق، هر ماه یکبار کندانسور یخچال خود را گردگیری کنید. برای تمیز کردن کندانسور حداقل سالی چند بار این کار را طبق مراحل زیر انجام دهد.

 • دوشاخه برقی را از پریز برق بیرون بکشید.
 • پنل پشتی را خارج کرده و با دیده شدن کویل ها می توانید با جاروبرقی گرد و خاک را تمیز کنید. این کار باید در نهایت دقت انجام شود تا به کویل ها ضربه وارد نشود.
 • همچنین می توانید با برس های نرم و سپس با دستمال نرم همه گرد و غبار ریز را پاک کنید.
 • در مرحله آخر پنل پشتی یخچال را نصب کرده و یخچال را به برق بزنید.یخچال ساز در اسلامشهر را از ما بخواهید
 1. یخ زدگی بیش از حد فریزر یخچال

این احتمال وجود دارد که یخچال فریزر شما خیلی سرد کار کند. البته تمام هدف فریزر این است که مواد غذایی را منجمد کند و منجمد نگه دارد. با این حال، قبل از اینکه بتوانید برای پخت غذای خود گوشت، حبوبات و … را از یخچال خارج کنید یخ را از روی آن جدا کنید؛ این یعنی یخچال مشکل دارد و مثل ظرف یخی که برای استفاده می گذارید روی بسته های مواد غذایی یخ می زند. این مشکل در یخچال ‌های قدیمی ‌تر رایج ‌تر است، زیرا مانند یخچال های جدید، مکانیزم یخ‌ زدایی خودکار ندارند.

برای حل این مشکل قبل از اینکه با یک تعمیرکار تماس بگیرید، توصیه می کنیم خودتان سعی کنید مشکل را به این شکلی که گفته می شود برطرف کنید. سعی کنید با جدا کردن یخچال فریزر از برق، یخ های آب شده را از یخچال خارج کنید و پس از وصل کردن مجدد آن را امتحان کنید و ببینید بازم هم به این شکل یخ می بندد یا نه؟

با این حال، اگر پس از یخ زدایی همچنان با مشکل مواجه هستید، با تعمیرکاریخچال در اسلامشهر واوان تماس بگیرید.

شاید خرید یک یخچال یا فریزر جدید باعث صرفه جویی در زمان و هزینه تعمیر در طولانی مدت شود، ولی همچنان که در اول مقاله نیز یادآوری کردیم با توجه به هزینه های زیاد خرید یخچال جدید بهترین راه تعمیرکار یخچال خوب می باشد.

 1. جمع شدن آب در اطراف یخچال

وجود آب نه تنها برای یخچال شما خطرناک است، بلکه برای شما نیز خطرناک است. این حوضچه های آبی باعث لیز خوردن خواهند شد و همچنین باید به صورت روزانه تمیز کنید. نشتی یک یخچال می تواند از چیزهای مختلفی باشد از جمله این موارد عبارتند از:

 • جمع شدن آب ته یخچال شاید از مسدود شدن لوله تخلیه فریزر باشد که آب از فریزر بیرون و کف یخچال می ریزد و ممکن است اگر کم باشد داخل یخچال بماند و اگر زیاد باشد بیرون از یخچال بریزد و باعث تجمع آب و تشکیل حوضچه آب شود.نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل و اسنوا هیمالیا امرسان پارس و دیگر برندهای معتبر در اسلامشهر واوان بهارستان نسیم شهر تعمیرکار یخچال ساز تقدیم میکند
 • خیس شدن دیواره های یخچال می تواند ناشی از میوه ها و سبزیجات کامل خشک نشده که شسته شدن و همچنین خراب بودن لاستیک های اطرف درب یخچال باشد که هوای بیرون به داخل یخچال رفته و باعث برهم خوردن دمای داخل یخچال و در نتیجه تبدیل رطوبت به قطرات آب و تجمع آب در یخچال شوند. در این حالت هم ممکن است آب علاوه بر داخل یخچال به بیرون ریخته و باعث تجمع آب شود. درزگیر لاستیکی و آب بندی راه حلی مناسب برای رفع این مشکل می باشد.
 • نشتی در سیستم آب سرد کن نیز ممکن است منجر به تجمع آب شود. این مورد می تواند از خرطومی ها و اتصال بد آن ها باشد که آب به داخل یخچال بریزد و جمع شود.
 • فریزر خیلی یخ زده است و باز وبسته کردن زیاد باعث آب شدن آن و تجمع آب می شود.
 • درب یخچال کامل بسته نمی شود که به دلیل ساییدگی و پارگی لاستیک دور آن ممکن است اتفاق افتاده باشد و منجر به تجمع آب در داخل یخچال و تشکیل حوضچه آب در اطراف آن شود. درزگیر لاستیکی و آب بندی برای جلوگیری از خروج هوای سرد و ورود هوای گرم به داخل جلوگیری می تواند این مشکل را حل کند.

در حالی که می توانید این مشکلات را به تنهایی بررسی کنید و برخی از آنها را شناسایی کنید. ولی در کل نیاز دارید تا با یک تعمیرکار یخچال تماس بگیرید تا ریشه مشکل را پیدا کند و به صورت اصولی آن را رفع کند. شاید یک تشخیص نادرست و هزینه منجر به هدر رفتن پول و عدم رفع مشکل بیانجامد. پس تماس با خدمات تعمیر یخچال گزینه مناسبی برای این کار خواهد بود.یخچال ساز در اسلامشهر را از ما بخواهید.

 1. فاسد شدن غذا کی اتفاق می افتد

یخچال هایی که مدت زیادی طول می کشند تا غذای شما را به حالت انجماد درآورند یا نمی توانند تنظیمات دما را حفظ کنند، انرژی زیادی را نیز هدر می دهند. عدم توانایی در حفظ تنظیمات دما یکی از اولین نشانه هایی است که یخچال در حال تمام کردن عمر مفید خود است. شما می توانید با کارشناسان تهران پکیج که به عنوان نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ در اسلامشهر می باشد تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان تعمیر کار یخچال فریزر به منزل شما اعزام شود.نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل و اسنوا هیمالیا امرسان پارس در اسلامشهر واوان بهارستان نسیم شهر تعمیرکار یخچال ساز 09106868021 . با ما همراه باشید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Tumblr