تعمیر ماشین لباسشویی در اسلامشهر

5/5 - (1 امتیاز)

تعمیرات ماشین لباسشویی در اسلامشهر

تعمیر ماشین لباسشویی در محمدیه، تعمیر ماشین لباسشویی در سعیدیه، تعمیر ماشین لباسشویی در شهرک لاله، تعمیر ماشین لباسشویی در مافین آباد، تعمیر ماشین لباسشویی در قاسم آباد، تعمیر ماشین لباسشویی در شیرودی، تعمیر ماشین لباسشویی در موسی آباد، تعمیر ماشین لباسشویی در مهدیه، تعمیر ماشین لباسشویی در قائمیه، تعمیر ماشین لباسشویی در زرافشان و…

دلیل خرابی و راه پیشگیری ان

۱ عدم توجه کافی به میزان وزن لباس برای شستشو :اگر یک ماشین لباسشویی در منزل  ۷ کیلویی باشد وزن مناسب برای شستشو لباسها ۴ کیلو و۳ کیلو دیگر اب که وارد دیگ لباسشویی شود می باشد

۲- از شوینده های نامناسب لباسشویی استفاده می کنیم :حتما از شوینده های خوب جهت شستشو استفاده کنید که در اب لباسشویی حل شود و در غیر اینصورت داخل منافذ دیگ لباسشویی میشود و در طول زمان باعث رسوب می شود  و اب رسانی در لباس انجام نمیشود

۳- بستن درب ماشین لباسشویی بعد پایان کار شستشو : حتما بعد پایان شستشو لباسشویی درب را باز نگه دارید تا بوی مواد شوینده از بین برود همچنین دیگه  لباسشویی خشک شود.اگر خشک نشود باعث ایجاد بوی نامطبوع بد میشود.

۴-  حتما مکان ماشین لباسشویی تراز و مناسب نباشد: هنگامی که ماشین لباسشویی در مکان مناسب نباشد . لباسشویی هنگام شستشو و در حالت خشک کردن لرزش شدید پیدا می کند که با کمی گذشت زمان به موتور ماشین لباسشویی اسیب می رساند. نتیجه اینکه از دور خشک کن بالا استفاده نکید که باعث لرزش شدید میشود.

۵- استفاده زیاد از ماشین لباسشویی برای شستشو : لباس ها در برنامه مناسب خود شستشو شود تا بهترین نتیجه در شستشو لباسها  با ماشین لباسشویی بگیرید.

۶- سکه و اشیا لباس ها : اشیا و سکه ها  در جیب شما فکر کنید مشکلی در لباسشویی ایجاد نکند ولی  اسیب را به لباسشویی می رساند. این اشیا ریز از فیلتر عبور و وارد پره پمپ می شود و به پره ها اسیب می رساندیا این اشیا ریز با گیر کردن در لوله تخلیه اب باعث بستن راه اب تخلیه شود . در این حالت اب نمی تواند از لباسشویی خارج شود و با فشار زیاد، اب دیگ لباسشویی باعث شکست شیشه شود.پس قبل از ریختن لباس ها داخل لباسشویی وسایل خالی کنید.

درصورتی که ماشین لباسشویی  با این مشکلات اعلام شده روبه رو شد. خدمات دهنده تعمیرات لباسشویی اسلامشهرسامانه تهران پکیج اماده ارائه خدمات به شهروندان محترم در اسلامشهر حهت تعمیر لباسشویی می باشد . شماره تماس انلاین تعمیرات ماشین لباسشویی اسلامشهر 09106868021

امروزه کمتر خانه ­ای را می توان پیدا کرد که بدون ماشین لباسشویی باشد بنابراین یکی از پر استفاده ترین لوازم برقی محسوب می شود اگر ماشین لباسشویی شما در هر مدل و برندی خراب شده و در اسلامشهر زندگی می کنید.

اصلا نگران نباشید شما در هر منطقه از اسلامشهر که باشید از میدان نماز تا میدان قائم می توانید با تعمیر ماشین لباسشویی در اسلامشهر شرکت ما تماس بگیرید.

تعمیرات ماشین لباسشویی پیچیدگی زیادی دارد و حتما باید توسط افراد متخصص انجام شود زیرا اگر توسط افراد غیر متخصص انجام گیرد ممکن است خرابی بیشتری به بار بیاورد.

شما می توانید به منظور تعمیر ماشین لباسشویی در اسلامشهر بهترین و قابل اعتماد ترین گزینه را انتخاب کنید که شرکت تهران پکیج می باشد این شرکت با ده ها متخصص حرفه ای و با تجربه تعمیر ماشین لباسشویی در تهران را با هر برندی انجام خواهد داد.

تعمیر ماشین لباسشویی در اسلامشهر

مراحل و نحوه تعمیر و گارانتی ماشین لباسشویی

بسیاری از افراد بعد از خرابی ماشین لباسشویی بابت حمل و نقل و جابجایی آن برای تعمیر نگران هستند و این کار برای آنها چندان آسان نیست.

شرکت تهران پکیج در تعمیر ماشین لباسشویی در اسلامشهر خدمات را در محل کار یا منزل به شما ارائه می دهد حضور متخصصین ما در محل ، باعث می شود شما در بسیاری از هزینه ها و همچنین زمان صرفه جویی نمایید.

شرکت تهران پکیج تلاش خود را برای جلب رضایت مشتریان به کار گرفته و بعد از تعمیر ماشین لباسشویی شما با هر مارک و مدلی گارانتی 12 ماهه ارائه می نماید.

متخصصین ما در تعمیر ماشین لباسشویی در اسلامشهر برای کمتر شدن هزینه شما عزیزان سعی بر تعمیر قطعات معیوب دارند و تا جایی که بشود قطعه را تعمیر می نمایند و فقط زمانی که نتوان قطعه را تعمیر کرد آن را تعویض می نمایند.

ما به شما این اطمینان را می دهیم که تمام قطعات به کار رفته در تعمیرات توسط شرکت ما، فابریک و اصل هستند شما می توانید برای تعمیراتی که توسط تهران پکیج انجام می شود یک ضمانت نامه دریافت کنید و در طول گارانتی اگر قطعات جایگزین دچار خرابی شدند، از مزایای گارانتی استفاده کنید.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی در اسلامشهر به علت قطعات فراوانی که دارد متغییر است و بستگی به خرابی هر قسمت دارد، در شرکت تهران پکیج تمامی هزینه ها را زیر نظر اتحادیه می باشد.

یکی دیگر از موارد مهمی که باید در نظر بگیریم این است که هر چند وقت یکبار ماشین لباسشویی خود را سرویس نمایید زیرا با این کار از مشکلات کوچکی که پیش آمده زودتر مطلع شده و هر چه سریعتر برای رفع آن اقدام می نمایید.

با اینکار ضمن طول عمر بیشتر ماشین لباسشویی خود باعث جلوگیری از مشکلات بزرگ تر می شوید شما می توانید با شرکت تهران پکیج تماس گرفته و درخواست سرویسکار نمایید مهم نیست که ماشین لباسشویی شما چه برند و مدلی داشته باشد.

همانطور که می دانید تعمیر ماشین لباسشویی در اسلامشهر باید به دست افراد با تجربه و ماهر انجام شود در صورتی که افراد بی تجربه نسبت به تعمیر لباسشویی شما اقدم نمایند ممکن است خسارتهای جبران ناپذیری به دستگاه شما وارد شود.

و خرابی دستگاه بیشتر شود بهترین و قابل اعتماد ترین گزینه برای تعمیر ماشین لباسشویی در اسلامشهر با هر برند و مدلی متخصصین شرکت تهران پکیج هستند.

ماشین لباسشویی یک وسیله بسیار پیچیده است هر فردی نمی تواند این دستگاه را تعمیر کند لذا باید برای عیب­ یابی و تعمیر آن از افراد متخصص و حرفه­ای کمک بگیرید .

اگر عیب یابی درست انجام گیرد می توانید راحت­تر و ساده تر مشکل را رفع نمایید متخصصین شرکت تهران پکیج عیب یابی این وسیله پیشرفته را یاد گرفته ­اند و می توانند به راحتی عیب این وسیله را شناسایی و تعمیر کنند.

تعمیر ماشین لباسشویی در اسلامشهر
تعمیرکار ماشین لباسشوویی در اسلامشهر

چه زمانی باید با شرکت تهران پکیج تماس بگیریم؟

 • روشن نشدن لباسشویی
 • روشن نشدن صفحه نمایش
 • سر و صدا کردن دیگ ماشین لباسشویی
 • لرزش و تکان خوردن شدید لباسشویی
 • تخلیه نشدن آب پس از شستشو
 • باز نشدن درب ماشین لباسشویی
 • گرم نشدن آب ماشین لباسشویی
 • بسته نشدن درب ماشین لباسشویی
 • پاره شدن تسمه موتور لباسشویی
 • وارد نشدن آب به دیگ ماشین لباسشویی
 • و…

تکنیک ها و اصول مهم شستن لباس در ماشین لباسشویی

برای شستن لباس ها با ماشین لباسشویی باید دمای مناسب و نوع چرخه شست و شو را انتخاب نمایید. این تنظیمات بسته به نوع ماشین لباسشویی و لباس های شما متغیر است.

بسیاری از افراد به اشتباه تصور می کنند که برای شستن لباس ها با ماشین لباسشویی بهتر است از آب گرم و مقدار زیادی مواد شوینده استفاده نمایند.

اما تمیز شدن اصولی نیازمند مقداری مشخصص پودر و استفاده از دمای آب مناسب است با این حال یک قاعده ای کلی نیز برای این کار وجود دارد:

 • لباس های سفید و رنگ روشن که خیلی کثیف هستند را ترجیحا با آب گرم بشویید، این کار به از بین رفتن لکه ها کمک می نماید.
 • از آب سرد برای شستن لباس های تیره استفاده کنید تا رنگ آن ها برای مدت بیشتری ثابت باقی بماند. لباس های تیره و مشکی بهتر است به تنهایی و جدا از سایر لباس های رنگی شسته شوند، این کار از کمرنگ شدن و یا به اصطلاح بور شدن آن ها جلوگیری می نماید.
 • همان طور که می دانید، لباس های سفید و یا با رنگ های روشن در مقایسه با سایر البسه از حساسیت بیشتری برخوردار هستند به همین علت توصیه می شود پیش از شستن، آن ها را پشت و رو کنید.

شما عزیزان می توانید برای تعمیر ماشین لباسشویی در اسلامشهر در برندهایی مانند:

بوش، سامسونگ، ال جی، اسنوا، آبسال، پاکشوما، جی پلاس، دوو، کنوود، ایندزیت، آریستون، وایت هاوس، بکو و هر برند و مدل دیگر با شرکت تهران پکیج تماس بگیرید.

تعمیر لباسشویی

ماشین لباسشویی یکی از وسایل مهم هر خانه می باشد که به صورت روزانه مورد استفاده قرار میگرد. در صورتی که این وسیله پرکاربرد دچار مشکل شود، زندگی روزمره را دچار اخلال میکند. شما همواره برای شستشوی لباس، پارچه، رو میزی و … از ماشین لباسشویی استفاده میکنید. شستشو این حجم از پوشاک و وسایل دیگر با دست کار سخت و طاقت فرسایی است.

خرابی هایی ممکن در لباسشویی منزل اتفاق بیافتد

۱-قفل شدن درب لباسشویی۲- داشتن صدای شدید هنگام خشک کردن لباسشویی۳- مشکل درتایمر ماشین لباسشویی ۴- پاره شدن تسمه ماشین لباسشویی۵- کمک ماشین لباسشویی دچار کشکل شده است.۶- ماشین لباسشویی لباس ها را خوب شستشو و تمیز نمی کند.۷- عدم چرخش دیگ ماشین لباسشویی ۸- ماشین لباسشویی روشن نمیشود۹-  بدنه لباسشویی برق دارد۱۰-تکان و لرزش زیاد لباسشویی هنگام کار کردن ۱۱– درب لباسشویی بسته نمی شود.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Tumblr