تعمیر برد یخچال در اسلامشهر تعمیرکار یخچال در اسلامشهر کولرگازی پکیج

5/5 - (4 امتیاز)

با توجه به وزن سنگین یخچال فریزر به ویژه یخچال ساید بای ساید و دوقلو، جا به جا کردن آن و مراجعه به تعمیرکار می تواند دردسرهای زیادی داشته باشد و باعث خرابی بیشتر دستگاه گردد. از این رو در صورتی که بتوان از حضور تعمیرکار در منزل و محلی که یخچال فریزر در آنجا قرار دارد استفاده نمود بسیاری از دردسرهای جا به جایی و همچنین هزینه های اضافی کاهش خواهد یافت.  شرکت تهران پکیج با برخورداری از تعمیرکاران و تکنسین های حرفه ای و با تجربه بالا، انواع خدمات تعمیرات برد یخچال فریزر را در منزل افراد انجام می دهد. دریافت خدمات مختلف این شرکت از طریق تماس با شماره تلفن ۰۹۱۰۶۸۶۸۰۲۱  و یا تکمیل نمودن فرم ارائه شده در سایت شرکت امکان پذیر می باشد.تعمیر برد یخچال در اسلامشهر تعمیرکار یخچال در نمایندگی بوتان اسلامشهر کولرگازی پکیج

تعمیرات برد الکترونیک یخچال فریزر در اسلامشهر

تعمیرات برد الکترونیک یخچال فریزر در منزل شما

با توجه به اهمیتی که برد الکترونیکی در یخچال فریزر دارد در صورتی که این قطعه با مشکلی مواجه گردد امکان از کار افتادن یخچال وجود خواهد داشت و نیاز است تا در اسرع وقت نسبت به تعمیر آن اقدام نمود. برد الکترونیکی قطعه ای حساس بوده که تعمیر آن نیازمند دانش و تخصص الکترونیک می باشد و افرادی که در این زمینه تخصصی ندارند قادر به تعمیر آن نخواهند بود و در صورت دستکاری آن امکان خرابی بیشتر یخچال را فراهم می کنند.

در صورتی که یخچال فریزر شما با مشکلاتی از قبیل خاموش شدن و روشن نشدن مواجه شد پس از این که اتصالات دستگاه و دوشاخه و پریز برق مربوط به آن را بررسی نمودید بهتر است تا به یک تعمیرکار متخصص در این حوزه مراجعه نمایید و به علت حساسیتی که برد الکترونیکی دارد ممکن است در صورت جا به جایی دچار خرابی بیشتر گردد. در نتیجه تعمیر یخچال در محل توسط تعمیرکار با تجربه بهترین گزینه می باشد.

تعمیرکار برد یخچال فریزر

نکاتی در مورد تکنسین های تعمیر یخچال فریزر برای خدمات در محل شما :
این تکنسین ها از تعمیرکاران با تجربه و آموزش دیده در آکادمی تعمیر و آموزش ما هستند و گواهی سلامت ، عدم سوء پیشینه و برخورد محترمانه از جمله تعهدات آنها در قبال کار در شرکت می باشد. همچنین کارگاه توجیهی در نحوه رفتار با مشتری و انجام صحیح کار برای تکنسین ها برگزار شده و در آخر نظارت و پیگیری کامل از لحظه ارسال تکنسین به محل تا پایان کار و حتی قیمت دهی صحیح به مشتری توسط کارشناسان شرکت برای شما عزیزان در نظر گرفته شده است. تعمیر برد یخچال در اسلامشهر تعمیرکار یخچال در اسلامشهر کولرگازی پکیج

چگونه متوجه شویم برد الکترونیکی یخچال خراب است؟

خراب شدن برد یخچال خود را با علائم و نشانه های گوناگونی نشان می دهد. متاسفانه برخی از تعمیرکاران غیر حرفه ای یخچال بروز هر گونه مشکل در یخچال را به خرابی برد آن نسبت می دهند و اقدام به تعویض برد می نمایند.

دقت داشته باشید که برخی از مشکلات در برد یخچال قابل رفع نمی باشد یا هزینه تعمیر آن بالا می باشد و بهتر است به جای تعمیر به تعویض برد بپردازید. به طور کلی برخی از نشانه هایی که خبر از خراب شدن برد یخچال و نیاز به تعمیرات آن می دهند عبارتند از:

ظاهر شدن برخی کدهای خطا در صفحه نمایش یخچال خبر از خراب شدن برد دستگاه می دهد. در یخچال های اسنوا نمایش کد خطا F4، F2، F3 و F6 نشان دهنده بروز مشکل در برد یخچال است. در یخچال های سامسونگ نیز کدهای خطا F، ER، IF و DH نشان می دهد که برد دچار مشکل شده است. کد خطای خرابی برد در یخچال سامسونگ E23، E40، D5 و D می باشد.

کار نکردن صفحه نمایش و پنل یخچال، روشن نشدن و از کار افتادن و خنک نکردن مطلوب یخچال، خاموش بودن و عدم کارکرد کمپرسور، کار نکردن فن اواپراتور از نشانه های خرابی برد یخچال، تولید صداهای غیر عادی و عجیب از موتور، برفک زدن یخچال برخی از نشانه هایی است که به خبر از خراب شدن برد یخچال می دهد.

توجه داشته باشید که اگر تعمیر و عیب یابی برد یا تعویض آن در زمان مناسب صورت نگیرد، مشکل ایجاد شده عملکرد دیگر قطعات یخچال را با مشکل روبه رو کرده و قطعا هزینه تعمیرات یخچال افزایش خواهد یافت.تعمیر برد یخچال در اسلامشهر تعمیرکار یخچال در اسلامشهر کولرگازی پکیج

امکان تعمیر برد یخچال چه برندهایی در امدادکاران وجود دارد؟

فرقی نمی کند یخچال شما ایرانی باشد یا خارجی تهران پکیج تعمیرات برد انواع برند یخچال ایرانی و خارجی را انجام می دهد.

تعمیر برد یخچال سامسونگ، ال جی، دوو، اسنوا، بوش، جنرال، اسنوا، الکترواستیل، پاناسونیک، دیپوینت برخی از برندهای یخچالی است که در مجموعه تهران پکیج برد آنها تعمیر شده است.

تعمیر برد یخچال در اسلامشهر تعمیرکار یخچال در اسلامشهر کولرگازی پکیج

هزینه تعمیرات برد الکترونیک یخچال فریزر و ساید بای ساید

به هیچ عنوان هزینه های اعلامی از طرف شرکت به مشتری بالاتر از عرف بازار نمی باشد. ما قطعا به این موضوع پایبند هستیم که رضایت مشتریان ما دلیل ماندگاری و رشد شرکت خواهد بود. ما آماده خدمت رسانی با بهترین قیمت به مشتریان عزیرخود هستیم و بر اصل مشتری مداری تاکید داریم.

خدمات نصب و تعمیر برد الکترونیک ساید بای ساید و یخچال فریزر

این شرکت همواره برای بالا بردن عمر لوازم خانگی سعی خود را بر این داشته است تا آموزشهایی از نحوه نصب و استفاده اصولی از دستگاه ها به مشتریان خود عرضه دارد.تعمیر برد یخچال در اسلامشهر تعمیرکار یخچال در اسلامشهر کولرگازی پکیج

چنانچه نظر یا پیشنهادی دارید میتوانید با ما در میان بگذارید.

تعمیرات برد یخچال کولر گازی پکیج در تمام نقاط اسلامشهر واوان قائمیه را انجام میدهیم.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Tumblr